Marzocchi 170mm Drop off triple freeride downhill amortisör

Scudo

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
@latif kavak

selam, bu maşayı voltage ile (veya benzer bir kadro ile) kullanamazsınız, kullanacağınız kadronun arka amortisörünün en az 170 mm lik sıkışma mesafesine sahip olması veya bu yükseklik ve tipte maşa takmaya izin veren açıları olan bir kadro olması lazım, msn e girmiyorum, telefon ve mailimi özel mesaj olarak gönderdim, bu hafta biraz yoğun olacağımdan sorulara hemen cevap veremiyebilirim....

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@bachibouzouk

davinci share sabit 15'' kadro ile marzocchi shiver 200mm lik amortisörü kullanıyor aynı tip amortisörler ile kullanılan sabit kadrolar var .

banshee morphine v.s. gibi kullanılmaz diye bir şey varsa neden kullanan var

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
http://img513.imageshack.us/img513/1246/torrent2004kv0.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/7951/bansheemorphinenl3.jpg

Sabit gövde ile kullanım konusunda bu resimler yardımcı olur sanırım. İyi satışlar...

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
veynah sabit kadro ile kullanılamaz demedim bak ne yazmışım, @bachibouzouk

her sabit kadro (veya çift amortisörlü) bu maşaları kaldıramaz hatta kona nın hafif freeride makinesi çift amortisörlü kona coiler (colair) da bile bu kullanılamaz, mesela kona coiler için 170 ve üstü maşa takarsanız garanti dışı kalır, ayrıca açıları değişeceği için sürüşü olumsuz etkiler diyor , (ki inanılmaz sağlam bir kadrodur, açıları da hemen hemen 2004 öncesi stinky lerin aynısıdır ) aynısı mesela transition preston fr içinde geçerli , sabit kadrolara gelirsek; bu gibi maşalarla kullanılan hardtail ların açıları, et kalınlıkları kaynak yerleri çok farklı, mesela nicolai 2mxtb (link) yada erkanın verdiği resimli örnekler deki gibi , bu çeşit kadrolardan Türkiye de yok, olan adamda zaten bu maşa bu kadroya olur mu diye sormaz, kısacası, bu maşa voltage vs gibi hardtail bisikletlere (dj, 4x olması farketmez) olmaz,
erkan fotoğraflar için teşekkürler

@bmx_mustaa
bmx_mustaa maşa şu an için rezervedir, hatta satıldı denilebilir, sattığım arkadaşın parayı ayarlamasını bekliyorum, sanırım bu ay sonu alacak, eğer vazgeçerse seninle irtibat kurarım , konu kilitlenebilir.

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
@monstermen

Maşa neredeyse bir buçuk sene önce satıldı, ilan kilitlenebilir.