Trafiğe Artık Böyle Çıkacağım.

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
" Toz, toprak, duman, ekzos dumanı, çevre kirliliği. Yeter artık, nefes alamıyorum. Trafike böyleyim bundan sonra "

http://hasimokyay.googlepages.com/maske.JPG

Desem, bana deli dermisiniz?
Yok Estagfurullah! Seni bu hale düşürenler utansın!:D:D::D

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@hızlı

Karşıdaki anlamak istediği gibi anlasın, çevre kirliliğini protesto amaçlı olarak algılayabilenler olur herhalde :rolleyes: :D

yaşar çevik

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Beldeyama
denizlerimizde gelişmiş ülkelerin kimyasal atıklarının çöplüğü oluyor mersin limanında 48 konteynerlik kimyasal atık beklemekte duyarlılığın için teşekür ederim

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
Önümüzdeki 20 sene içinde yeterli olabilir ama daha sonraları için daha teknolojik maskelere ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Haşim Okyay

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Ben de trafikten , egzoz dumanından çok rahatsız olduğum için sürekli Büyükadada bisiklete biniyorum. Çok güzel bisiklet parkurları ve antrenman yapmak isteyenler için kilise yokuşu var. Kilise yokuşunu birkaç kere çıkıp sıkı bir antrenman yaptıktan sonra yukarda manzaranın keyfine varırken yorgunluğunuzu unutuyorsunuz. En iyi tarafı ise araba yok duman yok stress yok.
Bostancı iskelesinden adalar sadece 30 dk sürüyor. Bence Prens Adaları asya yakasında oturan bisikletseverler için adeta bir cennet.

Bu arada yarın sabah Bostancı vapur iskelesinin yanından kalkan ada motorlarının 11.00 seferiyle Büyükadaya geçeceğim. Kiliseye birkaç kere çıkıp geri dönmeyi planlıyorum. İsteyen varsa bana katılabilir.

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
@andac

Bence de.. özellikle hafta içleri imkanınız varsa rahat rahat turlarsınız. Yokuş sevmeyenler için Heybeliada'yı önerebilirim, daha kompakt. :)

Ayrıca o maske için bir yorum,
Yanılmıyorsam bisiklet sempozyumunda ya da Nance çiftinin bir ppoint sunumunda geçen rakamlara göre, bisikletle yol kenarından giden bir kişi, araç içindeki şahıştan daha düşük oranda zehirli gaza maruz kalıyordu. Her şekilde trafikte bulunmak sağlıksız bir şey... :Skull-175

• Beğen

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
Gaz maskem olmasını isterdim ben de takıp öyle çekiliyim diyorum, 1 mayısı da hesaba katmak lazım. :p :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Benım hayatım dogayla içiçe oldugu için gerek yok şimdilik ama ilerde büyük bir kente yerleşirsem kesinlikle bunu denerim.
Dört yıl Çankırı'nın Bayramören ilçesinde çalıştım, Batı Karadeniz sınırlarında yeşil ve fazlasıyla sakin (okul neden vardı anlamadım ya neyse) bır yerdı, arada Çankırı merkeze yahut daha sık olarak Ankara'ya inerdim, kısın çekilmez olabiliyor o iki kentin havası, özellikle de Çankırı :boese157:

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
aslında bu olayı araçları süren sigara içen lere takçan anlar arç içinde nasılsa rahat sonra küresel ısın ma tabi ısınır adamlar hiç çevreye dikkat etmiyo

• Beğen

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@KoraY1459

Konunun üzerinden aylar geçmesine rağmen diriltmeye niyetliyim ama

Arkadaşlar ben güzel bir çözüm buldum sanırım, :)

(link)

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@celil.mayaoglu

Benimki mi garip olur acep? Yoksa bu mu? :rolleyes: Ehüehe. Düşünce güzel ama ;)