Pazar var!!! Çok ucuza malzemeler, kaçıran üzülür!!!

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Selamlar,

İhtiyaç nedeni ile elimde bulunan kullanmadığım parçaları satıyorum. Hiç bir parçada sorun yoktur. Satıştan sonraki 1 hafta içerisinde "sürücüden kaynaklı kullanım hataları" hariç bir sorunla karşlılaşılırsa parça veya parçaları geri alırım.
Anlaşmalı kargo şirketi ile güvenli ve ucuz bir teslimat yapılır. Kargo ücreti alıcıya aittir. Daha detaylı resim isteyenlere resim yollayabilirim.

2007 model ZZYZX marka iniş ve serbest sürüş(DH/FR) aynakolu. 42 dişlidir. Aluminyum dişli koruması vardır. Isis göbekle birlikte vereceğim. Çok az kullanıldı.
Fiyat: Aynakol+göbek=100 TL

(link)
(link)

2007 model Magura Julie disk fren seti. Set çok az kullanıldı ve hiç bir sorunu yoktur, kullanıma hazır olarak gelecek elinize. Ön disk 7", arka ise 6" tir. Güçlü ve hassas frenlerdir. Hem XC, hem serbest sürüş(FR) için kullanabilirsiniz.
Fiyat: Komple set 250 TL

(link)
(link)

Techno marka yaylı maşa. 6-8 cm çalışması vardır. Hem disk hemde V-fren uyumludur. Fiyat: 45 TL

(link)
(link)

Amoeba İniş/Serbest sürüş(DH/FR) gidonu. Yüksek açılıdır ve 25.4 mm çapındadır. Gidon hiç kesilmemiştir. Fiyat: 15 TL

(link)
(link)

Red-X marka sele. Alman Red-X markası için Velo tarafından yapılmıştır. Kevlar üzerine kumaş kaplamadır. Rahat bir seledir. Fiyat: 15 TL

(link)
(link)

Shimano kafesli spd platform pedal. XC/DH/FR ve başka tarzlarda kullanılabilir. Kafesi sayesinde ayağınızda bisiklet ayakkabısı olmadan da kullanabilirisiniz. Resmin solundaki pedaldır. Fiyat: 40 TL
Shimano 515 pedal. Hafif bir kilitli pedaldır. XC ve şehiriçi kullanım için uygundur. Fiyat: 30 TL
Shimano kilitli pedal. Çamur tutmayan yapısı vardır. XC ve şehiriçi kullanım için uygundur. Resmin sağındaki pedaldır. Fiyat 30 TL

(link)
(link)

Shimano XT ön göbek. 32 delik. Çok az kullanıldı. Fiyat: 25 TL

(link)
(link)

A2z marka arka Tek dişlisi. Bisikletini vitessiz kullanmak isteyenlere mükemmel çözüm. Ürün sıfırdır, paketi bile açılmadı. 16 ve 18 dişli olarak iki yaprak vardır pakette. Fiyat: 65 TL

(link)
(link)

Deore arka vites. 9 viteslidir. Çok az kullaıldı ama çiziği vardır. Dişlilere bakarak ne kadar az kullanıldığını anlayabilirsiniz. Fiyat: 20 TL

(link)
(link)

Shimano LX "GOLD" serisi V-frenler. Gold serisi ülkemizde çok az bulunan bir seri ve rengi gerçekten çok hoş. Frenler çok az kullanıldı, hiç bir sorunu yoktur. Resimde sağ kol görünmüyor ama ilana dahildir. 2 çift fren bacağı artı 1 çift fren kolu mevcuttur. Setin fiyatı 65 ytl.

(link)
(link)

Schwalbe Fast Fred Tubeless Dış Lastik 2.0" genişlik. En fazla 5 kere kullandım. Temiz durumdadır. Lastik bir kere bile patlamamıştır yama görmemiştir. İstenirse iç lastikli sistem ile de kullanılabilir. Fiyat: Çifti 110 TL (sıfırının çifti 180 TL)

(link)
(link)

Schwalbe Black Shark 1.9" dış lastik. Lastik 1.9" olduğu için asfaltta da çok rahat bir sürüş sağlıyor. Çok iyi arazi tutuşu vardır. Yanakları mavi renktedir. Bisikletinizde mavi renk varsa çok güzel bir uyum yakalıyabilirsiniz bu lastik ile.
Fiyat: Çifti 35 TL

(link)
(link)

Shimano XTR, XT, LX, Saint ve Hone serisi için 1 çift balata. A2z markadır. Çifti: 55 TL

(link)
(link)

WCW gidon boğazı. 10cm uzunluk, 25.4 mm gidonlarla kullanılabilir. Fiyat: 10 TL

(link)
(link)

Scudo

derincik

Üye
Tepki
0
mail yada tel verebilir misiniz. özel mesaj atamıyorum. cok teşekkurler.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@derincik

Telefonum 0533 686 27 07

erzanaskin

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Kafesli pedalı ne kadar kullandınız ? herhangi bir sorunu var mı

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@erzanaskin

En fazla 8-10 kere kullandım. Kilitsiz platform pedala geçtiğim için bisikletten söktüm. En ufak bir sorunu yoktur.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@haydarpasa781

Bu setin içerisinde gergi yok. Gergisizde kullanılabilir ya da gergi yerine ucuz bir arka vites kullanılabilir, kalitesi önemli değil sonuçta vites değişmeyecek.

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
hayırlı satışlar erkan.. şu schwalbe fast fred için bi görüşelim galiba gene bişeyler alacağımtelefonu silmediysen 0538 443 69 25 görüşürüz ..

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Schwalbe Fast Fred Tubeless dış lastik satılmıştır. Kalan ürünler için ilan günceldir.

FaLLiX

Üye
Tepki
1
erkan mrblar telde görüşmüştük lx gold serisi için bi problem çıkarsa ben alıcıyım ulaşırsan sevinirim...

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@street

Maşa günümüzde her bisiklette kullanılan 1 1/8" ölçüsünde.

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
magura set ile ilgileniyorum fiyat konusunda birşeyler yapma imkanınız var mı aceba

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Lx gold serisi frenler satılmıştır.
Fast Fred lastik satılmıştır.
Kalan ürünler için ilan günceldir.

YigitSAYIN

Aktif Üye
Tepki
16
Erkan a teşekkürler ayakkabı tarafımdan alınmıstır. . .Saol Erhan. . .