Bu video yu kesin paylaşmam lazımdı :)

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Tesadüfen gördüm bu videoyu. Karbon yol bisikletinin ne kadar dayanıklı olabileceğini göstermek amaçlı :) Lastikler Continental sanırım ama modeli anlayamadım, jantlar kayalıkların üzerinde Mavic Krysium sanırım. Lastiklerin ne olduğunu anlayan biri yardımcı olursa sevinirim :)

Scudo

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Yol bisikletine karşı önyargı biraz olsun azalsın artık.Bu video yardımcı olur inşallah.

Yol bisikleti dünyanın her yerinde kullanılabilecek bir araçtır.Düz yolda iyi gidiyor ama bu demek değildir ki diğer yerlerde gidemez diye.Ben Güzelbahçe mtb parkurunu yol bisikletimle geçtim.Resimlerde masaüstü bilgisayarımda varda ekran kartım yandığı için bilgisayar çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: memre

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Müthiş bir video. :in: Özellikle son hareket aklımda kaldı. :) Yol bisikleti ile akrobasi, hiç aklımın ucundan bile geçmemişti bu. Bir yol bisikleti bulup denemek lazım. :p

@Sertaç EKİCİ
Lastikler tamam da, jantlar nasıl dayanmış onu anlamadım. :)

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bu adam yol bisikletçisiyse bende fr ciyim.

oekizler

Üye
Tepki
35
Kayaliklarda teker seti Mavic Aksium gibi duruyor. Yolda ise Shimano RS serisinden bir model. Sanirim birden cok set kullandilar video yu cekerken.

çağdaş efe

Daimi Üye
Tepki
84
ben önünü kaldırayım dedim bir ara haman vazgeçtim bu harekleri nasıl yapıyor anlamadım. yanlız kilitli pedal kullanmıyor mu bana mı öyle geldi?

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Sanırım freeride kilitli pedalı kullanıyor

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Sanırım platform pedal kullanıyor, zaten belli adam bence yol bisikletçisi değil de street ile falan uğraşıyor.
Onun dışında bisikletin markası Raleigh. Köklü bir bisiklet firmasıdır.

• Beğen
Tepkiler: mcanb

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
çok güzel hoşuma gitti ayrıca yol bisikletine karşı olan önyargılarda azalıyor artık

• Beğen

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
back flip i birakinda o bisikletle adam 1 metre bunny hop cekti!!! ben street bisikletimle 1 metreye cikiyorum tamamda xc bisikletim ilede kaldirima bile zor cikiyorum bu adam yol bisikleti ile nasil cikti oraya :D

• Beğen

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
abi süper video, fixed başlığına bende bir video başlığı açıyorum hemen ;)

• Beğen

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
@Can Özbek

İşte süper bi konu daha, geçen gün gaza geldim seyrettim birkaç tane :)

back flip i birakinda o bisikletle adam 1 metre bunny hop cekti!!! ben street bisikletimle 1 metreye cikiyorum tamamda xc bisikletim ilede kaldirima bile zor cikiyorum bu adam yol bisikleti ile nasil cikti oraya

Video tam biter gibi yaptıktan sonra bir hareket daha var, takla atıyor geriye doğru :)

hüseyin karakurt

Aktif Üye
Tepki
107
Gerçekten helal olsun 1 ay sonra bende mtb me kardeş olarak bir yol çaçası alacağım acaba ofroada onunla girsemmi :)