Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

350 ytl ye hangi bisiklet alınır lütfen yardım edin

Scudo
o da hemen hemen aynı seviyede bir bisiklet sanırım
tam olarak donanımları falan bilmiyorum..:)

Kron xc500'ü ben tavsiye etmem neden diyecek olursanız. Kron XC500'de kullanılan kompenantlar Sedona Borla'ya göre daha eski hatta maşasıda zoom marka eski tip maşalardan. Sedona Borla'da Lockout özelliği olan xcm maşa (zoom'a göre daha iyi) kullanıyor. Lock out özelliği'de hafife alınacak bir özellik değil bence. Ayrıca tasarım ve kadro görüntüsü açısından da Kron XC500 'e göre daha güzel. Ben bu fiyatlara alınabilecek en iyi bisiklet Sedona Borla, Sedona Scud yada Sedona Vitra diyebilirim. Hepsi birbirinin benzeri. En son model Sedona Vitra diye biliyorum. :) İsterseniz forumda aratarak daha net sonuçlara kavuşabilirsiniz. (sedona'ya :) )

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa
Doğrusu sedona scud kadrolar hoşuma gitmedi şekil olarak,
Borla idare eder XC500 şekil olarak güzel bir kadro.

Borla ile XC500 donanım hemen hemen aynı, jant lastik markaları fark ediyor,
XC 500 ırc lastik ve rigida jantlar ile daha iyi, borlanın SR XCM amortisörü
xc500 deki zooma göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü.

Yanlız borladaki SR XCM lock-out özelliği taşımıyor, iki tarafında da
sertlik ayarı var o kadar, sadece zoomdan daha kaliteli o kadar.

Kron XC 1000 kullanıcısıyım..kesinlikle kron oneririm ... ama şu şekilde bir değerlendirme yapabilirim..
Görünüş bakımından %80 Borla derim..
Kadro olarak %80 Kron Derim...
%60 ta donanım bakımından Borla derim..
Yazdıklarıma bakıpta işin içinden çıkabilirsen tebrik ederim :D:D

evet borla da lockout yok.. ama maşa olarak xc500 den daha iyi...borla da sertlik ayarı var... bir nevi kilitleme sayabilirsin... eğer kilon çok değilse.... çoksa bile düz yolda güzel...sedona scudların kadrolarını bozduğu söylüyorlar... ama borla veya sd serisi bir sedona güzel kaçar..

bence de sedona borla alın bir aya kadar ben de alacağım bana da tavsiye edenler çok

kesinlikle borla derim,görünüş açısından jantları çok güzel,kron xc500 benim hiç hoşuma gitmedi...

son mesajdan bu yana biraz zaman geçmiş, eğer bisikleti aldıysan güle güle kullan. Ama almadıysan ve Borlada karar kıldıysan maşanın kilitlemeli olmasına dikkat et derim. Bence küçük bir fark karşılığı kilitlemeli maşayla değiştirilebilir satın alınırken.

Bence kilit mekanizması kesinlikle gerekli. Dik yokuşları çıkarken sadece sertlik ayarı yeterli değil.

kronlar (xc 4000 haricinde :) ) banacok itici geliyorlar 2sinin ozeliklerinide pek bilmemekteyim okuduklarıma gore xc 500 de zoom masa varmıs sedonada xcm varmıs xcm masayı hic kulanmadım amma zoom masadan cok daha iyi olduguna adım gibi eminim :)

sedone borla derim
sedonanın maşası xc 500 kinden daha ii

Geri