Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

5 Mart 2018 Decathlon'a gelen yeni ürünler

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim

Silinmiş hesap
Bu sene yavaştan 900 serisini getirmeye başladılar.

Şimdilik fiyatları iyi gibi alyan çakısına zam yapmışlar diğerlerine de yapabilirler

900 kask
(link)

Bu gün denedim arka kayışı kafayı biraz rahatsız ediyor, kemeri ince ve yumuşak boyunu acıtmıyor. Kafaya takınca ön kısmı çok kaba duruyor. 180 lira fiyatı ile tam bir f/p olmuş bu fiyata kask gelmiyor bile

500 ayakkabı
(link)

2017 model olan 500 ayakkabı ile karşılaştırmak biraz yanlış olur çok daha iyi bir ayakkabı yapmışlar tabanı R065 den daha sert RP3 ile aynı seviyede gibi havalandırmaları da Shimanoya benzer şekilde yapılmış

900 gözlük
(link)

900 Anahtar takımı
(link)

Scudo
@Adrenalin26

Decathlon TR'nin zevksizliği yoksa aynı kaskın siyahı da üretiliyor. gözlüğü de beyaz getirmişler onunda siyahı üretiliyor.

@Pamuk
Milletle dalga geçiyorlar o zaman belli...
Ürün çeşidin yok, bari renk çeşidini artırda, millet göz zevkine göre alsın ürünü...

Bisikletçi de kombin yapıyor.Bir tek Decathlonun bundan haberi yok.Bunların hepsini alsak gökkuşağı gibi oluruz.
Kask güzelmiş aslında.Ama o renkle uçak düşürür.:D

Bu yıl rockrider 540s modelinin de gelmesi lazım. Gençlerimiz 520s i sevdiler ama donanımı fazla kötüydü. 540s çift süspansiyon dünyasına giriş için güzel bir model. (link)

Hatta kadroset olarak satılsa alırdım. Biraz fantezi ama keşke öyle bir şey olsa :(

Yeni ürünler güzel görünüyor umarım devamı gelir :harika:

@Mustafa Zeybek

Ne kadar alan olur supheliyim. Burada ki fiyatina bile daha iyileri alinabiliyor. Ha tamam cift yayli olmaz ama 540S fiyatindan daha ucuza 560 alabiliyorsun. Hatta ufak bi arastirma ve sabirla cift yayli ikinci el bulunabilir.

Duzeltme: Yanlis bir bilgilendirme olmus, ozur dilerim. Ama yine de 600€ ona vermem ben :D 900€'ya 960S varken :koptum:

Millet görünür olmak için çaba sarf ediyor siz iyice karartmaya çalışıyorsunuz kendiniz :) Sonra araç dokunsa yada vursa, vay beni niye görmedin ;) Bence bisikletli adam ışıl ışıl olmalı, tek renk cırtlak böyle kımıl kımıl olmalı (ne demekse bu yazdığım) :D

@CmlCLK
İkinci ellerde öyle bisikletler var ki. Adamlar 120 mm demeden boyu kadar yerden atlıyorlar. Türkiye' den 2. El mtb alınmaz. Zaten 600 poundun direk Türk Lirası karşılığında gelirse sıkıntı :D

560s fiyat farkına hayli hayli değer ama hedef kitle bütçesi sınırlı gençler olduğu için elde patlayabilir.

1000 euroya 105 setli karbon bisikleti vardı. O bisikletin kadrosu 940 cf ile aynı kadroydu mesela baya hafif bir kadro. Onu getirseler 5.000 - 6.000 civarına çok fazla satardı.

900 serisi kask çok ucuz gözüktü gözüme. Kask protone gibi modeller 1.000 liraya satılırken 180 liraya şık ve kaliteli bir kask edinmek güzel bir şey.

Ben asıl 700-900 serisi forma ve tayt bekliyorum. Yurt dışı cep yakıyor. Yurt içide fırsattan istifade fahiş fiyat çekiyor.

ürünler gayet başarılı bence.İnşaallah en kısa zamanda tüm mağazalara gelir.

Kaskı gidip denedim ama aero olduğundan kalıpları dar m beden 55-57, l beden 57-59 ve yine decathlon şaşırtmadığı gibi xl beden getirmemiş... Mağazaya gidip nasıl sövdüm anlatamam

Kask çok güzel ama 59-62 yok, taktığım ise l beden 57-59 bana küçük geliyor. Bunu göz önüne alarak alın.

Dosyalar

• IMG-20180306-WA0026.jpeg
    IMG-20180306-WA0026.jpeg
    75,4 KB · Okunma: 234
  • IMG-20180306-WA0022.jpeg
    IMG-20180306-WA0022.jpeg
    75,5 KB · Okunma: 235
  • IMG-20180306-WA0024.jpeg
    IMG-20180306-WA0024.jpeg
    75,4 KB · Okunma: 226
@sallehpaul l için kararsız kaldım.Sitede L= 55 - 57 cm demiş hangisi doğru ? 59 ise gene kurtarırda 57 ise kötü

Kaskı zamanında Türkiye'de çok aradım ulaşamadım. Getire getire getirdikleri renge bak o_O

Sitede bir gariplik var..Kask,konudaki linkte gözüküyor ama sitenin içinde gözükmüyor..Başka ürünlerde de(500 kısa tayttı galiba) bu sorun oluyor..

Geri