Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Arkadaşlar 2004 model bianki mtv bisikletim var yardım edermisiniz

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
arkadaşlar bursada aldıgım bianki bisikletim var kadro haricinde diyer parcaları tümüyle degiştim sele gidon arka attırıcı ama bisikletim epey bir ağır oldu ve tekerlerde tırtıklı düz yol tekeri degil ve istanbul a geldik tam bisikleti kullanamadan catıya koydum istanbul turuna cıkıcam kafayı koydum
önceden bisikletimi mavi boyasını siyah simli spreyboyaylan boyadım ve bisikletcide bianki etiketleri gördüm onlardan alıp yapştırdım ve boyayı pek iyi yapamadım gidonada geldı ve acayip birşey oldu pedala bastıgımda cat cut sesler ve bi anda pedal boşalıyor ve bu bisikleti adam edimmi yoksa 600 700 tl bir bisikletmi toplim ne dersiniz sence hangısı mantıklı? :eek:

kadro olarakta pek bir hor kullandım:)) cocukluk işte o bayırdan bu bayıra :)) kadro boyayıp kullanımmı kadroda kırık cıkık yok ama agırlıgı var 2 kilodan fazladır tartmadım tek kadroyu
bu işe nerden başlamalıyım kadroyu komple sokucem tek kadronun kendısını bırakıcam dıyer parcaları jantlardan tut tekere kadar ölü attırıcı 4 10 tl attırıcı ön attırıcı yamulmuş ve eski tarz ftes freen kolları uzun zincir cok eski uzun yola pendik eminönüne gitsem bısıklet hem yorar hem korku var resimlerini koyamadım yakında eklerım 600 700 tl saglam hafif ve güvenilir mtv tarzı hem yolda hemde engebelı yollarda kullanabılecegım bır bısıklet toplarmıyım fikriniz varmı

yada tek kadro kalsa diyer parcaları ortalama kac para tutar ama kadroyu adam gıbı bır boyacıda boyatmam gerekir oda ama kadro olarak hem cok tuttugum bır kadro cok sağlam:) hem kadromu agır artık tekerlerlemı agır onu bılmıyorum:)) pedala bastıgımda hem fazlasıyla yoruyor hem fazla uzun suremıyorum salcano sürmüştüm düz yol bisikleti cok iyidi ortalama kilosu hemen hemen benımkınle aynıydı ama ne yapıcam karamsarım parayı bırıktırsem 600 700 tl arasında nasıl bir bisiklet alabılırım yada toplarım hangısı mantıklı??

Scudo
@Ahmet Ersöz

Müzik kanalı :)
Arkadaş yanlış yazmış herhalde "b"ye basacağına "v"ye basmış...

600-700 e yeni bir bisiklet al hiç uğraşma

BİSİKLETCİYE KADROYU GOTURDUM DEMİR KADROYMUŞ COK AGIRMIŞ BOYASADA BİŞİ YARAMAZ DEDİ AMA SAĞLAMMIŞ:)) KIRILMA YAPMAZ KOLAY KOLAY BOZULMAZ AMA SEN BILIRISN KADRON AGIR JANT VE GIDON VE SELE IYINCENE AGIRLASTIRIO SURMEN IICN BISIKLETI GINE SANA YAPARIM 150 TL CALIŞIR KONUMA GETIRIM ZINCIR SHIMANO ATTIRICI VE ON ATTIRICI VE BILYELERE BAKARIM DEDI IYI BIRSEY YAPARIM DEDİ AMA KADRO OLARAK COK YORAR UZUN YOL ZOR MTV OLARAK DÜSÜNÜRSENDE BAYIR CIKARKEN TINANIR KALIRSIN:d DEDI TOPLAMA YAPICAGINA PARCA BASI İŞCİLİK DAHA MASRAFLI DEDI TOPLUCAGINA BIANKI SALKANO 800 TL SCOT VAR YOL BİSİKLETİ 600 700 ARASI YAPICAKSAN YOLL BISIKLETI ALIRISN O FİYATA AMA TOPLUCAM DIYORSAN MTV KULLANIRSIN YOL TEKERI VE MTV TEKER ALIRSIN DEDI KULLANIM AMACLARINA GORE DEGISTIRIRSIN VE HIDROLIK DISK FREN KULLANMANI ONERMEM DEDI V FTES KONU İİCN TEŞŞEKÜRLER

bu arkadaş mtv ye taktı kafayı müsic television :D bence kullanım amacına göre yeni bisiklet al banchi yede bulaşma çok ağır alt modelleri üst model alikut falan iyi ama :D

@M.Burak KARADAĞ

Aynen katılıyorum. :in:
Ayrıca forum kurallarına dikkat ederseniz sevinirim. Türkçe'yi daha düzgün kullanalım, tüm mesajımızı da kocaman harflerle yazmayalım. :)
İyi forumlar...

Onlar ATV olmasın. :) Yalnız hep televizyon kanallarından gidiyoruz. :D

@halil bahcetepe

Onlar atv olmasın :D

Ah keşke "." ve "," kullansan da yazılarını okuyabilsek.

@Gökhan Toros

Forumda sizin gibi dikkatli üyelerin olması sevindirici. Yıllardır forumda üyeleri bu konuda uyarmaktan yorulmuştum. :) Evet, forumda pek dikkat edilmiyor malesef. Böyle yazıları okumak çok zor oluyor. Hatta çoğu zaman okumamayı tercih ediyorum.

6oo-7oo liraya adamakıllı bir bisiklet toplaman zor. İnternette o fiyatlarda gayette kaliteli ikinci el bisikletler mevcut. Bence toplamak yerine 6oo-7oo lira civarı ikinci el bisikletlere bi gözat derim.

Geri