Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Arkadaşlar kadro alıcam ama teredütlüyüm yardım edin

A

Anonim

Silinmiş hesap
Mosso Dirt Jump Slalom-M2 adında bi kadro var.Almak istiyorum ama tereddütlüyüm arkadaşlar yardım edin.(SIFIR ALICAM)

Scudo
Ne konuda tereddütlüsün, ne konuda yardım istiyorsun? Onları da yaz ki bilelim ne diyeceğiz.

ben aynı kadroyu kullanıyorum. ve son derece de memnunum ancak teredütlerini yazarsan sevinirim. Ayrıca bu ürünü çok yakından tanıdığım bir firma sattığı için sana garanti edebilirim ki kadroyla yaşadığın en ufak problemde bile bir gün içinde değiştiriyorlar....

ya işte sağlammı uzun süre kullanabilirmiyim sorun çıkarırmı filan

Bahsettiğin kadro eklem yerleri destekli bir DJ kadrosu...
Eğer 100 kilo üstü olup 2 metreden düz betona atlamıyorsan birşey olmaz...:)

@Alican

eğer 70 kilo olup 2 metreden düz betona atlarsak bişi olurmu ???

@gurkankas
Muhakkak ki bu senin atkayış tekniğine bağlı bir durum :) ikimetreden atlayıp vucudunu bütün olarak tamamen sabit tutarsan eminim ki bisiklette sende ciddi zarar görürsünüz

isterseniz oski nickli arkadaşa sorabilirsiniz. kendisi street alanında izmirin en iyilerinden biri ve o kadroyu kullanıo ve 70 kg nin biraz üstünde bir ağırlığı var...:D

ya koray neyi uzatıyosun bana güvenmiyomusun ya sana yannış mal sölermiyiz??

76 kiloyum gayet memnunum daha önceki kadrom 180 atarken gitti
bunla binlerce yaptim hiç bişey olmadı arka bacaklardan belli zaten 1.5 -1.6 m ye gayet dayanıkla arka arkaya test edildi.

herkese teşekkür ederim amoeba hussar jump kadro satılık :D 350 YTL

@gurkankas

valla baba ben xc sedona carbon kadroile atladım bişi olmadı ama seni bilmem
kullanışına bağlı

@monstergarage

hangi kadrodan mosso dj'den mi? eğer öyleyse fotoğraflarını distiribütör firmaya gönderebilirsiniz.... size yardımcı olacaklardır...

mossodan vazgeçtim bisikletimi satabilirsem inş cannondale chez 1 düşünüyorum

@monstergarage

mosso dj mi patlattın fotoğrafını çekip göndersene çok merak ettim nerden patlamış.:cool:

chez değil chase oluyo aslına o. peki fiyatını biliyor musun? ya da nerden alacağını?

evet deltabisikletten alıcam ama tam bisiklet haliyle açtığım konuda hangisi sağlam diye öğrenmek istedim çünkü mossoyu çok övdüler

Geri