Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

arkadaşlar yardım pls bisiklet alcamda

pesimist

Üye
Tepki
1
16 yaşındayım 175 boy 60 kilodayım yeni bi bisiklet almak istiorum eski bisiklet öldü denebilir:D bi tawsiye verseniz 800 milyona kadar bişiyler alabilirim daha fazlası beni aşar. bide tawsiye ettiniz bisikletin fotolarını+fiyatlarınıda verirseniz sewinirim saolum RESpEcT plSSS

• Beğen
Tepkiler: DONMEZ ibrahim
Scudo
Pesimist hemen hemen aynı boy-kilodayız :). İhtiyacın olan kesinlikle 16" veya 17"lik bir kadro üzerine kurulmuş bir bisiklet. Bu iki ölçü arasındaki seçimini kullanım alanına uygun olarak yapabilirsin. Ben daha çok arazide binerim diyorsan ufak kadro tercih etmen tekniğini geliştirmen ve bisikletine daha hakim olman açısından avantajına olur. Bu fiyat aralığında Trek, Corratec, Kron ve hatta Sedona ve Amoeba'nın çok güzel bisikletleri var. Bu bisikletlere forumumuzda alanı bulunun firmaların internet sitelerinden bakabilir, detaylı bilgi alabilirsin. En iyi çözüm belirlediğin fiyat aralığında bu bisiklet markalarından gönlüne yatan, içine sinen modelleri bizimle paylaş, biz de hangisi senin için daha uygun olacak diye yardımcı olalım.
Bir de kişisel bir rica :) "V" harfinin yerine kullandığın "W"lerden vazgeçsen? :)

tabikide acele etmemeni isterim bu devirde o paraya cokk guzel bisikletler var .eger bula bilirsen o fiyata freni icin dikc fren tercih etmeni isterim .bu tercihigenelde dag bisikleti icin diyenleri ni de duydum ama farkeden bisi yok ama tabikide deg icin de dikc dirolik en iyisi /devamli daga ve erazide de surmeyeceksen bende tek en amotsorlu olanini tercih et .simdilik bukadar karar senin .:D

@yunus arslan

mesaj atarken tarihe bakın lütfen :in:

Ben şunu tavsiye ederim.eğer toplatıcaksan bir bisikletçiye, kadro iyi bir alüminyum olsun.Diğer aletleri orta bişiler taksan da olur.neden?çünkü sonra vites sistemlerini falan dağiştirebilirsin ama kadroyu değiştirmek uzun iş.Marka bisiklet alacaksan yine aynı.iyi bir alüminyum alırsan iyi olur.üstünde zannedersem triple butted yazıyo.onlar iyi mesela.hem kadro iyi olursa hafif olur bisiklet.

Abi neyi tavsiye ediyorsunuz siz ya? en son mesaj 2009da adamın teşekkür ettiği bile yok! :?
Adam en son 16.06.2006 da online olmuş :D

Geri