Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ayakkabı önerisi

Enes Düzgören

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet üzerinde rahat hareket yapamama ve ayakkabı kaymasını önlemek için sağlam bi model arıyorum ve Street yaparken pedala daha sağlam tutunabilen bir ayakkabı şart oluyo. Geçenlerde Converse allstar ayakkabılarımla sürmeye çalıştım. Bu ayakkabıyı bütün pedalı hissetmek isteyenler için öneririm ama dikkat edin ayakkabı pedal üstünde durmuyor. Herneyse belki adidas daha iyi olabilir ama bildiğiniz ayakkabı modellerini önerirseniz sevinirim..

Scudo
nike 6.0 var bmx mtb kaykay vs. için gayet iyi bence şu anda bende kullanıyorum ve kolayca temin edilebiliyor nike mağazalarında bulabirsin birded arkadaşımda var vox denilen bir marka x4tune da var arkadaşım çok iyi oldugunu söylüyor ama ben kullamadıgım için bi şey demek istemem :D

• Beğen
Tepkiler: Enes Düzgören
@baran efe boratav

Vox'ların görünüşü pek hoşuma gitmedi. nike 6.0 iyiymiş ama internette sadece fotoğraflarına ulaşabildim. fiyatı ne kadardır acaba?

yaa ben 140 küsüre almıştım ama geçnelrde bi mağzada indirim vardı 90 tl miydi neydi büyük ihitmal 120-130 civarındadır

• Beğen
Tepkiler: Enes Düzgören
DC, Vans, Etnies gibi markaları uygun görüyorum. Veya 6.0. Ama hiçbir zaman bir converse bir krampon veya bir koşu ayakkabısıyla kullanılmamalı.

@Doğan Bekir Bilge

Bu markalar iyiymiş. Bakalım artık bi seçim yapıp alıcam bi tanesini..

İzmirde, DC,Vans, Etnies gibi markalarda olan ayakkabıları almak isteyenler Alsancaktaki twiggyspor'a bakabilirler.

Vans,Etnies,DC markalarinin Genis tabanli,tabani nokta nokta delikli deseni olan kaykay ayakkabilarini tercih edebilirsin..2-3 senedir ayni vansleri giyiyorum...dj-dh icin artik pedallarin civileri tabanda cukur acti :) whip yaparken yapisio pedala...

Hatırladığıma göre sana sattığım bisiklette wellgo aluminyum pedallar vardı, ayakkabın istediğin kadar iyi olsun o pedalın çivileri uzun olmadıkça rahat rahat tutamaz, İstersen farklı bir pedal alabilirsin ya da elimde 2 takım bulunan Crank Brothers 5050 XX pedallardan birini sana satabilirim.

@Orhan Yıldırım
Orhan bu mesajını yeni görüyorum kardeşim bisikletim bulunursa bekarım inş.

@Orhan Yıldırım

Benim elimde saha 4 günlük Truvativ Hussefelt platform pedallar var. Takas şeklinde , sendeki crank brothers'lardan bir tanesini edinmek isterim.

Spd pedalı söktüm. Spd ayakkabının tabanı taş gibi sertti. Gücü direk pedala aktarıyordu. Şimdi klasik platform pedalı çevirmek için ayakkabı bakıyorum. Spor ayakkabımın tabanı yumuşak ve esnek olduğu için gerekli verimi alamayacağım gibi pedalı hissettirir. Öneriniz nedir?

Geri