Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bianchi speed 4000

aykut168

Üye
Tepki
2
sizce bianchi speed 4000 nasıl yorumlarınızı bekliyorum 400tl den alcam veya carraro 419 grunge 600tl alıyımmı

Scudo
Ben yaklaşık 1 ay önce speed 4000 aldım başlangıç için gayet güzel bir bisiklet verdiğin paraya deyiyor.

• Beğen
Tepkiler: aykut168
Bianchi Speed 4000 başlangıç için iyi bir tercih olabilir. Ayrıca 400 TL makul bir fiyat gibi geldi. Ama ben bir kere alırım bir daha almam derseniz ki, yenilemeden duranı yoktur, başka modeller ve markalar üzerinde kafa yorun derim.

Carraro 419... Bianchi bir halta yaramaz. Bende de var star modeli. Demir yığınından başka bir şey değil.:)

• Beğen
en iyisi ben sana carraro cosmo 26 öneririm.Fiyatıda uygundur.

• Beğen
çok ağır tavsiye etmem.bende vardı sattım ama çelikti benimki direk bianchi speed olarak geçiyordu turuncu.2011 ağustosta almıştım 17 kg
bu sanırım aliminyum 16 kg diyebiliriz ama ön maşa zoom çook dandik.denize gidip geliyordum inanılmaz temiz baktım ama bi süre sonra ön maşadan çat çut sesler gelmeye ve takılmaya başladı shimano vites setide sesli çalışmaya başladı..biraz daha biriktirip sountur maşalı bir sedona almanı tavsiye ederim ki indirim www.bikeandoutdor sedonalarda var..

bende size carraro cosmo 26 öneririm.Dağ bisikleti olmasına rağmen çok güzel.

• Beğen
Geri