Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bianchi'de hangi modeli kullanıyorsunuz?

Scudo
aspıt sf(eski halinden pek eser yok ama suan) izmzadan gorebilirsiniz

@nyx

super bisikletlerdi yavs o ''Uno'' lar kcuk (kucuk:)ken ) hep ozenirdim arabasınıda bisikletinide :)

@mecaoz1

cevremdekı bir cok bısıkletten iyi ama kullanıcısında iş yok tek bıldıgı uzun duz yollar ve yatırmak :D :rolleyes:

Bir akrabamın yedek bisiklet olarak kullanmam için bana devrettiği Aspid var. Teker setlerini, rublesini, zincirini, gidonunu ve fren setini ve vites sistemini değiştirmem gerekiyor. Modifikasyon tamamlanınca canavar gibi olacak ama önce esas bisikletimi almam lazım :)

@baymineral

bu kadar degisiklikten sonra bir de kadroyu da degisitirirsin tam olur :)

@kcuk_

Aspid bir efsane gibi görünüyor. Onu en iyi şekilde yenileme yapmakta yarar var :) Efsaneye saygı :)

• Beğen
Tepkiler: kcuk_
@tuninger_haa

1999 model Aspid sf kullanıyorum. Eski halinden eser kalmadı. 2005 yılında yaptığı arızalardan usandığım için SHIMANO Acera ve SHIMANO Altusun parçalarıyla komple modifiye ettim. Şu an ağırlığı dışında herşeyinden memnunum. Ağırlığını soruyorsan 17 kg.

Bianchi thomisus
http://img409.imageshack.us/img409/143/thomisuscj7.jpg

bianchi focus kullanıyorum. ağırlığı ve ortadaki yayın bu aralar gıcırdamaya başlaması dışında bir şikayetim yok. ben onu seviyorum o beni seviyor ( son sorduğumda seviyordu, yeni lastiklerini de taktım, sanırım şimdi de seviyor:)) mutlu mesud geçiniyoruz.
bakalım yeni bisikleti alınca bana darılacak mı...

Graffiti FS ,,, keşkem ona verdiğim parayla tek amortisörlü scott felan alsaydım :'( ... hiç haketmiyo 380 lirayı .. http://www.bianchi.com.tr/images/big/graffitifs.jpg

@happy_feet

hıc soyleme yaa
keske yenı bısıklet alacakları da uyarabılsek forum dısında

pankart acalım NO BIYANKI:D

• Beğen
Tepkiler: oyaa ve happy_feet
@tuninger_haa

hakkaten :eek: .. insanın hayatta yediği her kazık ona bir tecrübe olarak geri dönüyo ya hani ; bari bu şekilde bardağın dolu tarafından bakabiliriz :D :D:D ..

Geri