Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bianchi'de hangi modeli kullanıyorsunuz?

Scudo
bianchi wap 2008 :)

@call_of

bugün 900 ytl bayılıp Bianchi Özel Seri Sauk aldım.boyum 188 olduğu için 51 kadro aldım.herhalde uygundur.özellikle SHIMANO DEORE sistem ve 27 vites olması kararımı etkiledi.Bianchi fabrikaya sordum 13-13,5 kilo arasıymış.aslında fiyatıda çok uygun geldi bana.hatta gaza geldim uzun turlarda da kullanmak için 2 tane 2.00 x1,75 maxxis kevlar belt patlamaya karşı direnikli lastik aldım.tabi bazıları soracak niye tur bisikleti almadın diye? ben hem arazide özgürce kullanabileceğim hem de ince tur lastiği takıp uzun turlara çıkabileceğim bir ürün arıyordum.sizce tercihim nasıl?ürünün özellikleri ise:
Kadro Alüminyum 6061 HF / Entegre Maşa Yatağı
Maşa SUNTOUR 26"SF10 XCM V2 RL 100mm
Jant 26/559X19 BYTE Çiftkat Alüminyum Siyah 32H-
Lastik SCHWALBE 26X2.10 54-559 BLACK JACK LITE SKINE PP
Vites Shimano Deore 27 Vites
Fren ÖN - Arka: V-FREN "Shimano" BRM590 Siyah
Sele SELLE ITALIA Q-BIK FLOW Siyah

arkadaşım fotoğraftan çıkaramadım ama zannedersem aynı model değilmi.izlenimleriniz nedir?memnunmusunuz? özellikle yokuş performansınız?

orion ds deore, xt vites fren ve zzyzx gidon gidon boğaz :D

@Cem Yunden

Konu sizin veya bir başkasının bianchi hakkındaki görüşlerini yazması için açılmamış.Bianchi kullananların hangi modeli kullandıklarını paylaşmaları için açılmış.

arkadaşlar bianchi özel seri sauk aldım.martta dediler .daha ses yok.bilgisi olan varmı ne zaman başlıyorlar dağıtıma?

ben bianchi road070 kullanıom.Biraz da modifiye ettm.son hali de bu..

Bianchi - Snake yanına bir de Bianchi - Dragon modeli eklendi. Bu Dragon çift amortisörlü Dragon modeli değil daha eski bir model ve kadrosu Orjinal bianchi'nin.

ilk bisikletim bianchi meta pro sonra bianchi peak daha sonra alikut bu ara istedigim apache 941d diyerleri hala benım kullanımımda

Argon Kullaniyorum.bu Benim 13 Ysindan Sonra Ilk Bisikletim.ve Zok Bilgi Sahibi Degilim..aslinda Aranizda Bisikletlerden Anlayan Arkadasalrim Varsa Beni Biligilendirebilir Bisikletim Konsusunda Cok Memnun Olurum..

İstanbulda mtb rockrıder Yol Peugeot Yazlıkda bıanchi aspid kullanıyorum.

@Özgür TUĞRUL

bi de uno-sf vardı,amortisörlü maşa,çok güzel bisikletler ya,bianchinin eski modellerine hayranım.bisikletine iyi bak dostum.

Geri