Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisiklet için en güzel renk

Hempel

Üye
Tepki
18
Merhaba arkadaslar ben daha öncede konu acmıstım bisikletimi boyayacagımı söylemistim ve önerilerinizi almıstım yaklasık 1 ay kadar önce ugrastım ve boyayı sökmeyi basardım ter temiz oldu simdi elime para gecti kaportacıylada konustum haftaya yaparım dedi ama simdi tek sorun bisiklet masa dahil 3 parca sizce hangi renklerin uyumu güzel olur ben turuncu ve siyah düsünüyorum nette birinin bisikletinde gördüm acaba sizce nasıl olur veya sunu yaparsan cok iyi olur diye bir öneride bulunabilirmisiniz.

Scudo
Evet beyler kimsenin baska önerisi yokmu ? Carsamba günü boyaya giricek yarın boya almaya gidicem.

siyah-açık yeşil veya kırmızı-siyahta olabilir.Ama ben beyaz-turuncu,çim yeşili veya mavi kullanırdım.yani kadro beyaz diğer parçalar bu üç renkten biri.

lacivert - turuncu
siyah(kesinlikle mat olmamalı) - turuncu(parlak turuncu)
siyah(yine mat olmayacak) - fıstık yeşili(parıl parıl olmalı :D)

ama bisiklet senin sonuçta renkler de sana kalmış bişey ..

boyayı aldın mı bilmiyorum ama trek 3900un yeşil,sarı ya da bal rengi olabilir(rengin ismini bilmiyorum) çok tatlı rengi var.. buna benzer bişeyler yapabilirsin...
ahanda link:
(link)

Renk seçeneği çok göreceli bir olay. Böyle bir soruyu sordun mu herkes kendi beğendiği veya hayal ettiği rengi söyleyecektir. Ancak bana sorarsan turuncu siyah güzel.

Turuncu siyah kombinasyonuna Küçük bir örnek:

(link)

• Beğen
Tepkiler: evelent
Bence kadro altın sarısı maşa siyah veya kadro sedef beyaz maşa siyah

kırmızı ile siyah derim ben güzel duruyolar ayrı bi hava katıyor.

kadro metalik gri ve maşa, gidon,sele borusu matsiyah olarak bir çalışma yapmıştım güzel olmuştu aynı çalışmayı sizde yapabilirsiniz tavsiye ederimm

15-03-2009, 20:29
Merhaba arkadaslar ben daha öncede konu acmıstım bisikletimi boyayacagımı söylemistim ve önerilerinizi almıstım yaklasık 1 ay kadar önce ugrastım ve boyayı sökmeyi basardım ter temiz oldu simdi elime para gecti kaportacıylada konustum haftaya yaparım dedi ama simdi tek sorun bisiklet masa dahil 3 parca sizce hangi renklerin uyumu güzel olur ben turuncu ve siyah düsünüyorum nette birinin bisikletinde gördüm acaba sizce nasıl olur veya sunu yaparsan cok iyi olur diye bir öneride bulunabilirmisiniz

Bugün, 04:24
altın sarısı hoş durur gıbı gelıyor

22.11.2010

arkadaş bisikletini tekrar boyamaya mı karar vermiş ?? :D:D:D

beyaz agırlıklı kırmızı beyaz güzel olabilir bence açık renk her zaman iyidir...

siyah- kırmızı siyah-turuncu yada altın sarısı mavi-altın sarısı bunlar zevk aldığım bağzı ikililer özellikle arablardan esinlendim nede olsa herkezin altında bir ferrari var..:D

Geri