Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bir sorun

HERO

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar benim bisiklet cros bisikleti robotu baya bi büyük ama neyaptıysam tam olarak ayar yapamadım robota neyapmalıyım?

Scudo
Robot dediğiniz parça hangisidir?

arka aktarıcı demeye çalışıyo galiba arkadaş

Bahsettigin parça chaari nin dedigi gibi arka aktarıcıysa eger,ve ne yaptıysan ayar tutmuyosa,iyi bir bisikletciye götürmekten başka çaren yok gibi..

http://www.wiggle.co.uk/images/shimano%20deore%20rear%20mech.jpg

eğer bahsettiğiniz parça bu ise elinizden geldiği kadarı ile uğraşıp ayarlamadıysanız bisikletçiye müracaatta fayda var.

sorununuzu yeni başlık altına taşıdım, ancak sorunun ne olduğu konusunda fikrim olmadığından -yani robot ile kastettiğinizi- konu başlığı olarak -hiç istemeyerek- "bir sorun" yazdım. farklı sorular için yeni konu açmayı ve konu başlığı için sorunuzun içeriğini özetleyecek bir şeyler yazmayı ihmal etmeyin ;)

eger parca eski ise belli bi kullanimdan sonra punta yerlerinden esneme yapmaya basliyo.puntalardan esneme basladiysa en iyisi bile ona ayar veremez.atman gerekir.

beni bir seyirci kabul ederek; sorum safça olursa mazur görün ama, ben hala robotun, arka attırıcı demek olduğundan %100 emin değil gibiyim.. Ama robotun ne demek olduğunu bilmediğimden %100 eminim.. ve ne demek olduğunu halıhazırda merak etmiyor da değilim..:rolleyes:

(robot, robot, robot.........bildiğim bir mutfak robotu var ama o nun da bu konuyla uzaktan yakından alakası olamaz..bu son lafımı dememiş kabul edin lütfen :D benim bisiklette de bu robottan varmı ki acaba.. var da benim mi haberim yok ki..:rolleyes: )

sanırım bu konuda yaşadığımız sıkıntıyı HERO giderecek :)

ancak anlattıklarına bakarak arka attırıcıyı kastettiğini tahmin ediyoruz forumcak :) :p

Geri