Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Mountain Cat yeniden toplama ve bana verdiği önemli dersler

Scudo
Çok güzel olmuş benimde aynı bisikletten var ve bende yenilemeyi düşünüyorum. Değiştirdiğiniz parçalsrı söylermisiniz. Keşke mountain cat yenileme videosu çekseydiniz 😁
Hocam yeniledigim montain cat degil . Oyle bi restorasyon yapmadim ben. Kadro seti komple yeniden boyayip parçaları komple alip topladim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
2.jpg10.jpeg12.jpeg
bu da benim -çifamassörlü- demir yığınıyla takas ettiğim bisikletin dönüşümü boya vs her şey dahil 600 liraya mal oldu taş gibi de oldu. Binmesi emek verdiğimden olsa gerek diğer bisikletim olan corelli trivor 7.0'dan daha zevkli geldi bana, pedal bilyalarına kadar elden geçirdim kadro bianchi ama tam olarak modelini bilemedim şase numarasından öğrenebilme şansım var mı acaba bilen yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Konuyu görünce yazmak istedim. Ben de hurdadan bir Bisan bisiklet aldım. En uygun maliyetle sıfırdan toplamak istiyorum. Elimden bu işler geliyor. Şu an bisikletin arka aktarıcısı yok. Buna yeni bir aktarıcı alacağım, fakat bu işlerde yeni olduğum için uyumluluk durumunu bilmiyorum. Yardımınızı bekliyorum. Bisikletin kadrosunu fotoğraf olarak ekliyorum. Almak istediğim aktarıcı ise şu an en uygun olan Shimano Rd-TY 200.

Dosyalar

• Bisan.jpeg
    Bisan.jpeg
    83,3 KB · Okunma: 38
  • Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Konuyu görünce yazmak istedim. Ben de hurdadan bir Bisan bisiklet aldım. En uygun maliyetle sıfırdan toplamak istiyorum. Elimden bu işler geliyor. Şu an bisikletin arka aktarıcısı yok. Buna yeni bir aktarıcı alacağım, fakat bu işlerde yeni olduğum için uyumluluk durumunu bilmiyorum. Yardımınızı bekliyorum. Bisikletin kadrosunu fotoğraf olarak ekliyorum. Almak istediğim aktarıcı ise şu an en uygun olan Shimano Rd-TY 200.
Hocam braketsiz olanlardan almanız yeterli olacatır.
1_org_thumb.jpg
Braketsiz RD-TY200

• Beğen
Tepkiler: Köl Tigin
Herkese selamlar bugün itibariyle bir Mountain Cat aldım yalnız aynakol sol kolda dipte kırıklık olduğunu fark ettim bu işlerden hiç anlamıyorum bu yüzden size sormak istedim. Şimdi bu Mountain Cat göbeğine hangi aynakol uygun olur. Shimano almak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

• Beğen
Herkese selamlar bugün itibariyle bir Mountain Cat aldım yalnız aynakol sol kolda dipte kırıklık olduğunu fark ettim bu işlerden hiç anlamıyorum bu yüzden size sormak istedim. Şimdi bu Mountain Cat göbeğine hangi aynakol uygun olur. Shimano almak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim
hocam bi bisikletçiye götürsen iyi olur. shimanolar tourneyden başlar. cebinize göre level alıp gider :)

• Beğen
Teşekkürler hocam ben bisikletçiye uğrarım. Burda bu restorasyon yapan arkadaşlar beni acayip heveslendiriyor. Son olarak quick release mili takan arkadaşlar uygun model nedir acaba nerden internetten nerden temin edebiliriz.

• Beğen
Bu başlığı görünce aklıma, âtıl vaziyette bina girişinde duran kırmızı Bisan Mountain Cat bisikletimi bir gün eve gelip de göremeyince anneme "bisiklete ne oldu" diye sormam, onun da "hurdacıya sattım" cevabını vermesi geldi...
İlk bisikletimdi.

• Beğen
Tepkiler: gunesmubin
Geri