Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet önerileri

Merhaba abilerim.Ben 500-600 TL para biriktirebilirsem aileminde katkisiyla kron TX100 şehir bisikleti almayı planlıyorum.Tek tecrübem,4-5 yıl önce vitessiz bir şehir bisikletini parkta 3-4 saat sürüyordum.Zaten başkada bisikletim olmadı.Yeni başlıyorum yani.Sizce iyi midir ?

• Beğen
Tepkiler: alper2508
Scudo
@BugAdam abi üstteki mesajıma bakar mısın ?

Merhabalar ise gidip gelmek ve gunluk kisa turlar yapmak icin bir bisiklet ariyorum boyum 1.80
kilom 125 önerileriniz nedir mevcutta bir bisikletim var ama benim kiloma pek dayanicak bir bisiklet degil onun satip yerine yenisini almak istiyorum

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Kadirgrblk
Butcen ne kadar abisi birde ne amacla ve nasil bir bisiklet ariyorsun?asfaltta sehirde ulasim amacli mi ? Yanlama ve kaydirmali,drift amacli mi ? Okula gidip gelmelik mi ? Daglarda gezmelik mi?

@fiercesteelBelirttiğiniz fiyat aralığında sınırlı sayıda model bulunmakta. Eğer hoşunuza da gittiyse uygun kadro boyu tercihi ile harika bir başlangıç bisikleti edinmiş olursunuz.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
n11 de 11 Kasımda indirim olacakda onu beklesem mi bisikletleri etkiler mi ?

• Beğen
Tepkiler: Kadirgrblk
@mariokaldato

Dağ bisikleti gezmek için bütçem 900TL

@Kadirgrblk
Carraro force serilerinden birine bakabilirsin abisi yada btwin rockrider serilerine

@Kadirgrblk
Bolca var piyasada abisi bulursun

@Kadirgrblk
V fren iyidir disk daha iyi ama pahali

• Beğen
Tepkiler: Kadirgrblk
herkese merhaba. çoğunlukla istanbul sahil yolunda kullanabileceğimi arasıra Riva'da tur yapabileceğim bir şehir bisikleti arıyorum. Amortisörsüz olması önerildi. giant escape 1,connondale quick 4, connandale quick disc 5 modelleri arasında kaldım. scott ürünleri de güzel ama sabit maşalı bulamadım. Aslında sağ bileğimde sorun var, amortisörlü olsa daha mı iyi olur. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: alper2508
Merhabalar. Max.1900 bütçem var ve dağ bisikleti bakıyorum. Aklımda RR540, Carraro Daytona 2727, Mosso Wildfire LTD HYD bakıyorum. Tabiki Mosso daha alt kademede bu bisikletler arasında. 2727 mi yoksa RR540 mı ? Başka önerilerde beklerim. Bu 3 bisikleti kullanan veya sahip olan varsa yorumlarını beklerim.

Arkadaşlar selam 2015 model Merida scultura 100 arka aktarıcı sora, ön claris seti biraz yıpranmış. Bunu mu tercih etmeliyim. Yoksa Temiz yeni 2017 model btwin triban 500 mü? İkisinde de ön maşa carbon, btwin de bagaj delikleri var merida da yok, o yönden btwin avantajlı ama Merida nın kadrosu ben burdayım diyor. Ne yapmalıyım?

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bisikletlerin şuanki durumlarının resimleri varsa atabilir misiniz?

@Afyon35Tabiki
e753ec32f5a73af5266ec0750819d681.jpg
d4731bef836a0b3463533bdc8e3e1bbe.jpg
c4341d8fd635ac550cb4544a4e7df92c.jpg

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkisinin de sağlığının aynı olduğunu varsayarak Merida derim. Meridanın açıları çok güzel btwin daha cyclcross vari.

• Beğen
Tepkiler: Ozicu ve GoktugS
Geri