Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklete binen bir Cumhurbaşkanı makus talihimizi yener mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
10 senedir bisiklete binen cumhurbaşkanımız var zaten...
maxresdefault.jpg

abdullah-gul-191500LG.jpg

Ekleme: Basının sansasyonel başlık atmak için cımbızla laf çekip söyleneni çarpıtmasına hasta oluyorum. Muharrem İnce "3000 koruma ile gezmeyen Cumhurbaşkanı olacağım" demiş, belli ki demek istediği çok daha az sayıda koruma ile gezeceği. Fakat korumasız gezeceğini söylemiş gibi "koruma ile gezmeyeceğim" diye yazmışlar.

@Murat B.

Papa birgün new york'a inmiş uçaktan hemen etrafını sarmış basın mensupları..
- Papa hazretleri New Yorktaki genel evin kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Papa şaşırmış..
- New Yorkta genel ev mi var?
Ertesi gün sekiz sütuna manşet..
Papa uçaktan iner inmez "New York'ta genelev var mı diye sordu"

Konya ' ya da deniz getireceklermiş hesabı . Olmayacak bir vaat. Kim olursa olsun cumhurbaşkanı korunması gerekli. Kendi isteğine kalmış olamaz. Sonuçta o cumhurbaşkanını belirlemek için o kadar seçim hazırlığı oyu vs var . Koruma almayıp iki gün sonra vurulsa hadi bakalım bir daha seçim olayları vs uğraş dur .

Koruma ordusu değil ama elbetteki koruma olması lazım.. En azından eskortluk edecek 1-2 araç yeter. Koruma ordusuna gerek duyan insan hatalarının ve korkularının farkındadır. Cumhurbaşkanı olarak ne kadar adaletli olursan, tarafsız olursan, insanları bölmezsen, iftira atmazsan, çirkefleşmezsen, barıştan yana olursan, çalmazsan, yalan söylemezsen, yahudilerden gidip madalyalar almazsan gönlün rahat olur, korkacak birşey olmaz... O kadar az korumayla dolaşırsın.. Bunları yapmayan bir Cumhurbaşkanı rahat rahat bisiklete de biner, arabasına da biner, köyde halay da çeker...

Cumaya 50 araçlık konvoy yapıp yolları kapatmazlarsa oy vermem arkadaş, her cuma bir ayet sallamayan adamı da bakan yapmam, herkes çalıyor zaten o da çaldı ,çok olsun farketmez ama yol yaptı, o geçtiğin köprüleri de o yaptı, fabrikaya kimin ihtiyacı var napacan araba fabrika üstünden mi sürülüyor?????? Diş güçler içimize nifak tohumları ekiyor, bizden olmayan fedöcüdür, imansızdır, bizden olmayan müslüman da olamaz. fedö fedö fedöcü fedöcü

156528 dosyayı görüntüle

Taraf tutmuyorum ama bu devirde korumasız gezecek başkan kimsenin hedefinde olmayandır. Açık ve net.

Teknolojininde gelişmesiyle istihbaratın halk seviyesine indiği bu devirde korumasız gezmeyi marifet, alçak gönüllülük filan sanıyorsanız vah halinize.

Mesela cumhurun başı gittiği her ilde hava alanından vilayete kadar bisikletle ve bisiklet yolundan gidecem gardaşım derse neler olmaz ki? Bütün erkan-ı mülk bisiklete binmek zorunda kalır. Çocuklar yoldan geçen erkan-ı mülkü görünce gülmekten bayılır.:koptum::koptum:

@samurusov

Kimsenin hedefinde olmaması imkansız, ülkeyi geliştirmeye çalışsa dış mihrakların, dışarıya yaransa halkın hedefinde olacak. Bu yüzden her türlü hedefte olacak ve korunmaya mecbur kalacak. Allah ülkemize hizmet verip işini iyi yapan herkesin, yar ve yardımcısı olsun.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri