borla'dan geçiiş

sevax

Üye
Tepki
0
arkadaşlar şu anda bende sedona borla var bisikletee orjinalden farklı sadece iç dış vites telleri var shimanonun cuzi bi fiyata hangi bisiklete geçmemi önerirsiniz... street ve trial öğrenmek için tabi... yawaş yawaş toplamaya başlicam dediklerinizi bu arada borlam 16"

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
sedona x11 kadro alıp borlanın üzerindeki parçaları ona topla.hemen kullanmaya başla.ama x11 sadece disc uyumlu.onun için disc frene geçmen lazım buda biraz pahalıya patlayabilir.eğer onlarla uğraşmak istmiosan 14'' mosso slalom DJ bisikleti al.onda v fren kullanabilirsin ;)

sevax

Üye
Tepki
0
ama diyorum ki acaba biraz borlayı eskitmelimiyim sonuçta çalışyıorum hergün 9dan 11-11:30'a kadar kullanıyorum ve 3 hafta oldu sadece alalı... başlangıç için borla çok mu zorlar beni? bide disc+x11 fiyatını bilen var mı?

B

BF Okuru

Misafir
Alıcağın disk frene bağlı.Shimano mekanik alırsan ön arka 100 $-120$ arası bişeye gelir.Ama gidip formula-avid alırsan 450-500 $ olabilir fiyatları.

sevax

Üye
Tepki
0
ya ama karar verdim şimdilik borla yeterli benim için bu gün bi abiyle tanıştım bakırköy metin bisikletin orda sağolsun biraz yardımcı oldu

B

BF Okuru

Misafir
borlayla street yapmaya devam edersen olmuyacak bi yerde kırılır hem kadron gider hemde sana büyük bi zarar gelebilir ;)

sevax

Üye
Tepki
0
sende haklısında bide şöyle düşün borla için zor para biriktirdim... daha 3 hafta oldu alalı şimdi direk x11e geçersem kadro fiyatı + disc frene geçiş benim için yeni bi borla daha fiyatına gelcek nerdeyse:D

B

BF Okuru

Misafir
@sevax

o zaman mosso slaloma geç bi borla fiyatına gelmesin.para snden önemlimi ?