Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bu da antika Bisan Atlas

Scudo
Bisiklet güzel görünüyor, farklı yönlerden çekilmiş başka fotolar da eklerseniz daha iyi olacaktır.

1997 yılında bisikletçiliğe ilk başladığım bisiklet:)
Ahh ah..!çok hatırası vardır bende bu bisikletin,bunun sarısı vardı bende basit bi bisiklet olsada sağlam ve kullanımı rahat bi bisiklettir...
Güle güle kullanın..!

dogru haklısınız bi çok zamanın bisikletine taş çıkartır. saglam ve hafiftir.ben şu an binmiyorum . başka bi bisikletim var bu da kolleksiyon sayılır.

@suzunkopru

en kısa zamanda eklemeye çalışacağım.

Çok temiz bakmışsın. Başka resimlerinide bekliyoruz :) Kazasız sürüşler.

sene 1999'da akrabamızın bu bisikletin aynısının kırmızı renginden vardı yaz akşamları alıp gezinti yapardım eski günler geldi aklıma şimdi güzel ve sağlam bir bisiklettir.

Sen bu biskleti hiç kullanmadın mı ,çok temiz hiç devrilmemiş gibi.
Bunun kadrosu İhlas-bisan çakma Mountain-cat in aynısı.
Bu da emektarım 1993 Mountain-Cat-Te ilk amortisörlü Türk bisikleti Rock-track amortisörünü kırdım.

arkadasım bu bisikletine iyi bak :) çünkü cok seri ve sağlam bisiklettir
zamanında babamında kendine ait bisan atlas bisikleti vardı kendi bisikletim olmasına rağmen babamınkini sürerdim hızını aldıgın sürece hızlı giden bir bisiklettir

gözün gibi bak ona :)

güzel bir bisiklet kazasız belasız sürüşler dilerim

Bende de bisan eldorado var, antika ama hala kullanıyorum :D
Sen hafif ve sağlam demişsin, bence sağlam ama ağır. Çünkü 16 kg(amortisör yok :D)

çok az kullanıldı ve lastikler.fren papuçları bile değişmemiştir.:D

@ozqun_lp

bende babanın kuşagındanım.herhalde:)

Bizim komşunun bahçesindede,böyle eski bir peugeot var.Yarın fotoğrafını çekip, foruma koyıcam eğer beğenirseniz... komşudan isticem(binildiği yok zaten)verirse restarosyon yapıp, güzel bir bisiklet yapmak istiyorum...

bende aynı serinin 24 cant olan bisan atmaca sı vardı süper dayanıklı makinalardı 7 sen kahrımı çekti

Geri