Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 224, 225 ve 227 hakkında

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,

Bazen şehir içi, bazen günlük 30-40 km, bazen günlük 100-150 km, bazen asfalt, bazen bozuk asfaltlı, köstebek yuvası gibi oyulmuş köy yolları, bazende ırmak boyu. Kısacası her türlü kullanıma müsait :) (bu modelde var mı bilmiyorum ama bagaj montaj edilebilen olursa iyi olur) bir bisiklet ararken bu model gözüme takıldı.

Kadro ALÜMİNYUM 1.1/8" YARI-ENTEGRE MAŞA YATAĞI
Sele SELLE ROYAL FRECIA
Fren SHIMANO HİDROLİK DİSK BL-M395 SM-RT54 MERKEZİ KİLİT
Jant 28'' CARRARO ÇİFTKAT ALÜMİNYUM 32H DİSK
Maşa 28'' SUNTOUR NEX DS MLO 63mm KİLİTLİ
Vites SHIMANO ALTUS 24 VİTES
Lastik 700X35C 37-622 SİYAH
Fiyat 940 TL

Öncelikle bu model hakkında görüşleriniz ve onu alacağına bunu al diyebileceğiniz önerilerinizi bekliyorum.

Limit : 1500 TL yi zorlayabilirim

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: canerin1903 ve gok
Scudo
(link) Bu modelin tek farkı V frenli olması. 225 modelinde hidrolik disk fren var. Aradaki fiyat farkı 160 TL bence bu çok yüksek bir fiyat farkı. Hidrolik frenin ağırlık dezavantajı da var ayrıca. Bunun dışında bisikletin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı görüşündeyim. Tabi bütçeniz 1500 TL ye çıkabiliyorsa bundan çok daha iyi bir bisiklet de alabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar biraz araştırma yaptım bana en uygun bisikletin carraro sportive 225 olduğuna karar verdim sizce doğru bi karar mı bu fiyata değer mi kullananalardan yorum alabilirsem sevinirim şimdiden saolun. Başka tavisyesi olan var mı başka bi marka önerisi olan ?

(link)

Kullanan yada bi kere olsun binmiş tecrübesi olan bi kullanıcı yok m bana yardım edecek ?

Kullanmadım ama bi ara bende düşünüyordum bu bisikleti sonra dağ bisikletine kaydım forumda kullanan arkadaşlardan edindiğim bilgiler gayet olumluydu herhangi bir sorunla karşılaşmamışlar.

@TARIK.OSMAN

teşekkürler bende biraz yorum alsam kafamdaki karmaşayı azaltıcam ama :D

Bisikletten şikayetçi olan görmedim henüz alan memnun kalıyor sonuçta carraro güzel bir marka...

Forumda arama yapın, kullanıcı yorumları, tecrübeler var. Hatta birini bir iki gün önce eklemişlerdi.

@Ahmet Tarık

foruma yeni üyeyim aradım ama carraro sportive 225 ile ilgili bi yorum göremedim bana linkini atmanız mümkün mü acaba

Bunu bulabildim.

Allah Allah, daha yeni okuduğumu hatırlıyorum ama çıkmadı o.

Ek olarak Merida Crosswaylere bakabilirsiniz. Carraro 224 ile 225 arasındaki tek fark da fren diye biliyorum.

@Ahmet Tarık

Linkdeki konuya baktım benim için biraz daha iyi oldu teşekkürler. Merida bisikletler de hoşuma gidiyor ama bulunduğum ilde merida servisi yok bu yüzden carraro , salcano vb. markalara yöneldim mecburiyetten servis olanağım geniş olsa sedona bisikletler bakardım .

Hocam ben kullanmadım fakat forumda uzun bi süre dolaştım ve bi çok kişinin önerisi aradaki tek fark hidrolik fren olduğundan dolayı carraro sportıve 225 yerine sportıve 224. Gene de sen bilirsin

Selam,

Ben sportive 225 kullanıcısıyım, bisikleti almaya karar verdiğimde sportive 224 alacaktım, fakat mağazaya gittiğimde gördüğüm sportive 225'in rengi beni cezbetti :)
Kullanımı çok rahat, vites geçişleri yolda akıcılığı beni tatmin etti, daha 270 kilometre yaptım, o yüzden pek fazla birşey yazamayacağım.
Merak ettiğin ettiğiniz birşey olursa lütfen sorun, cevaplamaya çalışırım.

İyi günler.

Öncelikle konuyo yorum yaptığınız için teşekkür ederim . merak ettiğin rampa performası nasıl rahat çıkabiliyormusunz 24 vites yeterli geliyor mu . ben salcano city sport 10 la kıyaslama yapıyorum cs 10 27 vites ama kadro görütüsü hiç beni tatin etmiyor carraro sportive 225 daha hoş bi duruşu var . ayrıca fren sistemi hidrolik olmasının faydalarını gördünüz mü ?

Selam,
yokuşlarda amortisörü kilitli çıkıyorum, aksi takdirde yorucu oluyor, fren ise tek parmak ve bir kaç gramlık basınç yetiyor ;)
Yakışıklı bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: historiyst
Merhaba.
Bende Carraro Sportive 225 kullanıcısıyım, ve bisiklet görünüş olsun özellikleri olsun sürüşü olsun herşeyiyle mükemmel.Verdiğiniz paranın kuruşuna kadar hak ediyor cidden.Ben ne yazıkki kaza yaptım bakıma vericem bisikleti cizik yok sadece sele vites ve aynakol korucusu cizildi biraz maddi hasar oldu ancak bisiklet cidden güzel.Birde speacialized boynuzluk almışdım bisiklete cidden cok yakışıyor renk uyumuyla.

@Hakan Acar

yorumlarınız için teşekkürler sayenizde kararımı verdim yarın gidip alıcam artık yoksa düşünmekten kafayı yemek üzereyim böyle olumlu yorumlar sayesinde içim rahatladı .

Geri