Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cesika ve profösör Recai'nin Central park orman turu

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
33.456
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Öncelikle tüm mtb cilere ışığın ,aşkın, kelebek kanadında saklı sevginin tüm çakralarına belenmesini dilerim. Adım Recai ,53 Yaşındayım 2 çocuk babası, 12 kedi dayısı, 5 pitbull eltisi ve 45 adette iguanna dünürüyüm. Mişigın üniversitesinde "pozitif düşünce" , "paralel evrende yaşam var mı varsa da buna yaşammı denir",Sevgili olmak anatomisi ve orta 2 hayat bilgisi dersleri veriyorum. Niyorkcity ye yaptığım bir iş gezisi esnasında önce en sevdiğim Türk restoranı "Öz mişigınlılar kebab pide lahmacun salonu"nda acılı urfa ve üstüne yediğim künefeden sonra biraz yağ eritmek maksadıyla sentırıl parka geçtim ,yürürken önce ense kökümde , daha sonrasında yanağımda güçlü bir rüzgar hissettim , noluyo lan diye kafamı çevirirken birden havada uçan ve bana agresif bir tavırla çarpan , önce ufo mu bastı lan sentırıl parkı dedirten sonrasında üstümde başımda hissettiğim çamurlardan bir mtb olduğunu fark ettiğim bisikletle kendimi yerde bulmam bir oldu. Arkadaş 1 saat sonra seminerim var , üstüme giymişim yepyeni şanel marka takımı şu halime bak ; Malatya köylerinden şehre yürüyen talebelere döndük iyi mi?

Üstelik yepyeni akademik makalem "En pozitif adam en delikanlı adamdır" daelimden fırladı gitti. Gözlüklerimde uçtu bi tarafa ana bacı sövsem diyecekler ki "ba ba ba şuna bak koskoca mişigınuniversitesine profosör olmuş adam olamamış" haklılarda ne diyim ki. Ellerimle makaleyi ve gözlüklerimi ararken sıcacık , yumuşacık , sevgi dolu hani hanımeller kurabiyesi tadında bir el ellerime dokundu ve gözlüklerimi elime verdi .Elime aldım resmen tamam rahatladınsa devam ediyorum.

Gözlüklerimi taktım bide ne göreyim parlak pembe kasklı uzun sarı saçları anadolunun başaklarını andıran bir gacı .( EVET gacıdedim benim gbi koskoca profösöre yakışmadı farkındayım tamam len bayan diyeyim )
Bana çok içten bi sesle " soriiiii pilizzzzzz " dedi.

"No problım" dedim ama içimdende sövdüm Türküz sonuçta...
Kaskını çıkardı ve umarsızca kafasını sağa sola sallayıp saçlarını dağıttı. ( O anda içimde çalan şarkı ; Küçük Ceylan dan "saçlarını dağıtırsınnnnnn , rüzgarlaraaaa bırakırrrrsınnnn , sen sevmeye yakışırsınnnn seni sevmeyen ölsün , seni sevmeyen ölsün ölsün)
Saçlarını savuruşu gerçi çok estetiksayılmazdı... Hani belgesellerde aslanlar avlanınca erkek aslan gelip etin en löpçiğini yemek için bi kükrer kafasını sallar ya onabenzer bişeydi...

Biraz yurüyelim mi teklifinde bulundum , no dedi vijdansız hayın ,zalımın gızı. Ulan koskoca profosorum ben beee sana mıkaldık sidikli. Çok kızdım fakat meğer kızın derdi başkaymış. Bisikletini tamirciye götürecekmiş orada bırakamazmış. Hadi gittik tamirciye ..Tamirci dükkanı sentırılınhemen karşı kilisesinin kapısına sırtını dayıyosun dümdüz 50 metre gdiyosun tam orası.

Dükkanın adı " Hakiki kentakili Ceymisustanın yeri" Güzel dukkan ama adam soğuk brader . İngiliz kökenliymiş totoş zaten kıl oldum adama.Bisikletlerinfiyatlarını soruyorum bi of pof çekmeler , kısa kısa yanıt vermeler şekiller o biçim.Ulan ben senin bütün eyaletini satın alamasamda alırım baya bi yer.Havan kime?

Şu bisiklet kaç para brader? " _ Üzgünüm bayım o sizin segmentinize uygun sayılmaz."
Bu bisikletin fişssiz alsak kaça olur ? "Pardon üzgünüm anlamadım"
Bu bisikletin kadrosu kaç gram? "Ölçmedik"
Tam tipik ingiliz yani anlıcan...NeyseCesikacımla mtb sinin viteslerini bi üstsegmente yükselttikten sonra banada 4500 dolara bir tane çift amortisorlu çelik kadro beldesan alıp çıktık oradan doğru sentrıl parka gittik.

O orman senin bu taşlık arazi benimakşama kadar dolandık durduk. Cep telefonuma baktığımda 33 adet cevapsızçağrı , 21 adette şaypa mesajı gördüm ama sallamadım. Seminerde yalan oldu ama problem değil ben aşkı sevgiyi anlayışı mücadeleyi mtb yaşamında buldum .Sorun değil dostum.

0.jpg

Scudo
Buram buram bağırıyor başlıkların abi. :D Senin olduğun bariz belli :D asşlkdlkda okumadım okuyunca editlerik :D

@mariokaldato Sen ekşide uludağda falan yazsana abi. Mtbyi gündelik hayattan sonelerle süslesek bu betimlemelerle hergün debeye girersin :D uludağda kukla var yazılar aynı onun tadında :D

@chnkrmz "" Gözlüklerimde uçtu bi tarafa ana bacı sövsem diyecekler ki "ba ba ba şuna bak koskoca mişigın universitesine profosör olmuş adam olamamış"" burasi yardı beni yazarken :D

@mariokaldato
Amin :D
@mariokaldato
bi park ancak bu kadar guzel tarif edilirdi :S

@mariokaldato
tabi gacı olunca no problem :D erkek olaydıda aynısını diyeydin profösör :D

@mariokaldato
nasıl bişiy gözümde bile canlandıramadım :D foto istiyorum :D
@mariokaldato
arkadaş butun bayanlar mı aynı sentırıl parkta bile hayır :D

@mariokaldato Sonunda aşkı bulmuşsunuz sevgili pröfösörömm :D

@mariokaldato abicim acilen kitap istiyoruk :D bizi mahrum bırakma içimizdeki mtbci velet ölmesin :D

@V3DAT

Toplu kitap olunca okumazsınız siz, tüketim toplumu. Böyle vahiy iner gibi yavaş yavaş, sindire sindire daha iyi.

@Malkom
nerden biliyorsun bilader sen neyi nasıl yaptığımızı ? senin ömür boyu okuyacağın kitabı ben bir ayda okuyorum yorum yaparken saçma saçma yorum yapma ... siz üretim toplumusunuz sanırım..ne ürettiğiniz apaçık ortada..

@mariokaldato Konu basligini gorupte, himm kim bu acaba diyenlerdenseniz;
Herseyi birakip tum konularini okuyunuz.O bir dunya,gezegenler arasi konu ustadi.Çok yaşa sansey:D

Allahım sana havale ediyorum beyinden yoksun olanları...

@V3DAT
Vedat ne olursa olsun benim konularimin altinda hakaret etmemeni rica ediyorum kmseye .bu konuyu okuyan adam benin misafirim sayilir

@akndgl
saolasin guzel kardesim

• Beğen
Tepkiler: Özcan
@kokomarmaris
Verdiğiniz bu hoş aragazınız için çok teşekkür ederim dostum. Motive ediyorsunuz beni :D

• Beğen
Tepkiler: Koray_41
@mariokaldato Yazdiklarina gülmeyen ya da tebessum etmeyen bi arkadaşim varsa ki vardir onlara da saygim var.Fakat insaniz ve bir mizah anlayisimiz olmasi lazim diye düşünüyorum.
Buraya emek verip yaziyorsun çok tesekkur ederim ve sakin birakma!
Robot değiliz ki arkadaşlar.Cenazeye gidip gülmüyoruz sonuçta!

Güncel;
Çok az kullanılmış şimano xtr çekmeyiş sistemi bedava

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Saybinden sifir market bisleti

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
Geri