Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Corratec 2010 BMX'ler Türkiye'de

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
367
Evet arkadaşlar işte 2010 model CORRATEC marka freestyle BMXler artık DELTA BİSİKLET ve Delta Bisiklet'in yeni bayisi HKK BMX işbirliği ile Türkiye'de...:rolleyes: Bisikletler 2 model olarak satışa sunulacaktır.Bu modeller TİBİAL 1 ve TİBİAL 2 siz BMXçiler için üretilmiş süper hafif ve fiyat olarak çok uygun olan modellere bir de siz bakın...Delta Bisiklet Ulaş Abi'ye ve Delta Bisiklet'in yeni bayisi Hakkı Abi'ye böyle bir işbirliği yapıp Türkiye'ye CORRATEC BMXleri getirip biz BMXçilere sundukları ve Türkiye'de BMX'in gelişmesine katkıda bulundukları için teşekkürler.Fiyatlar ve bilgi için özel mesajdan ulaşınız. (Nerede hareket orada bereket).:in:

Tibial 1:

(link)

(link)

(link)

Tibial 2:

(link)

(link)

(link)

Scudo
sürmediğim için çok fazla yorum yapamam ama kısaca görüşlerim.aynakol dişlisi çok büyük. 22-9 dişli kullansalar çok daha iyi olurdu, ayrıca görüntüde güzel olurdu. lastikler dirt lastiği yerine street lastiği olarak seçilmeliydi bence, maxxis hookworm yada crazy bob olabilirdi. onun dışında ilk modelin renk seçim çok yalnış olmuş bence ama renk olayı zevk meselesi benim sevmediğim renk başkasının çok hoşuna gidebilir.

@gurkankas

Dediğin gibi renk senin hoşuna gitmemiş ama ben renklerin değişik ve güzel olduğunu düşünüyorum, renkleri hoşuma gitti.22-9 olmamasının nedenini ben bilmem ama sonuçda arkaya 9 kullanmak için freecoaster veya kaset göbek kullanılırdı ve bisikletlerin fiyatı daha da artardı.Sonuçta bu freestyle başlangıç bmxi olduğu için normaldir.MirraCo'larda ve gt'de bile arkada 9 dişli yok.(Sadece Park modelinde arkada kaset göbek 12li dişli vardı.Gt de El-Centro ve Performer modelinde kaset göbek 12li dişli vardı.)Yani bisikleti ben üretmediğim için birşey diyemem sonuçta burası bir forum herkes birileri sunacak birileri düşüncesini yazacak karalamadan.:in:

• Beğen
Tepkiler: Berkay Kantarcı
@poytatu

benim görüşüm bu işte, yani bana öyle daha estetik görünüyor. başkasına böyle güzel görünür. dediğin gibi burası forum ortamı herkes düşüncesini söyleyebilir. herkesin düşüncesine saygım var, herkestende senin yaptığın gibi benim düşüncelerime saygı göstermesini beklerim ;) iyi forumlar.:in:

delta bisiklet ve hkk bmx e hayırlı olsun ozaman :) tufan sanada tskler paylasımın guzel, 1. bmx 2. bmxten daha iyi duruyor bence.

Bmx efsanesini sürdürebilecek modeller. Ayna kol biraz uzun gözüküyor ama manevra yeteneği de artacaktır. 30 yaş üstü olunca insan kromaj ,parlak alüminyum görmek istiyor ama mat siyahın rengi fena değil.

güzel paylasım tufan kardesim :D renk uyumu sade ve güzel :D

@Mehmet Ortaç

Hayır arkadaşım yanlış biliyorsun.1. olan lila(mor) 650TL, 2. olan siyah 450TL olarak satışa sunuldu, alıcılarını bekliyor.;)

Ben Bmx ci değilim ama küçük bir katılım da bulunmak isterim.Cidden güzel.Fiyat olarak da bence anladığım kadarı ile ideal.Ben daha öncelerinde Bmx de en çok GT ve Mongoose görürdüm.Adana da Erhan diye bir arkadaş vardı,onda bayağ çeşit vardı..
Piyasa da pek göremiyorum.
Bunlar güzel ama . Paylaşım için Tşk ler.KAzasız bol hareketli günler.

@Enes Gül

bencede bu kadar iyi ve güzel bir bmxi paylasmak gerekir zaten hesaplı ve iyi gorunuyor :D

Arkadaşlar tartışma içerikli mesajlar silinmiştir. İlgililere özel mesaj yollanmıştır kutunuzdan okuyunuz ve lütfen devam etmesin. Bu konunun reklam olduğunu belirten arkadaşlarada:

Bu bir tanıtım konusudur, ayrıca Corratec sponsorumuz olan Delta bisikletin distribütörlüğünde Türkiyeye getirilen bir dünya markasıdır dolayısıyla reklam dahi olsa hiçbir sorun yoktur. Konu güncelliğini korumakta.

İyi forumlar herkese.

Geri