Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat reyonu (ürün inceleme ve yorum)

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
728
Bisiklet
Tern
Merhaba arkadaşlar fırsat reyonunda paylaştığımız ürünler hakkında ister istemez yorum yapiyoruz. Bu da bir süre sonra muhabbete dönüyor ve konuyu takip eden arkadaslarin çoğu her defasinda bu durumdan rahatsız olduklarini dile getiriyorlar. Bu konuda da bence haklilar. Nasil çözüm bulunabilir diye düşünürken böyle bir konu açmak geldi aklıma tabi ne kadar işlevsel olur onu da hep beraber görürüz :)
Arkadaşlar fırsat reyonunda paylaşılan ürün ile ilgili muhabbeti burdan yapalım lütfen. Fırsat reyonunda sadece fırsat mesajları olsun. Hem konu kirlenmez hem de bazı fırsatlar gözden kaçmaz.

Scudo
Hemşerim sen kimsen başlık dışında bir sey okuyamıyorum. Beni engellemişsin belli ama çok ayıp ben sana niittim.

@mehmetsunu
Arkadaş görsün diye alıntı yapayım bari

Bu arada şu engelleme olayına bir düzen getirilmesi lazım. Yanlışlıkla engellenen bir sürü üye var. Bazı durumlarda çok can sıkıcı oluyor. Zamanında neden olduğunu bilmediğim bir sebepten @Kudret Kurtcebe abimiz tarafından engellenmiştim, kaldırtana kadar göbeğim çatlamıştı.

IMG_20170115_183533.jpg
İzmir/ Gaziemir optimum da sadece xl ve 2xl bedenleri kalmış. Ben son L bedeni aldım :) normalde M hatta bazen S giyerim. L bedeni tam oturdu.
Kullanan var mı acaba Gerçekten -5 dereceye kadar sıcak tutar mı?

@alper 76

@alper 76 arkadaşımıza teşekkürler.
Tavsiye ederim çekidemirim olsa bende alırdım.

arkadaşımızın tavsiyesi ile bu ürünü bir arkadaşım için aldık.
Konu siftahı olsun diye bir inceleme yapayım
20170118_094709-jpg.102964

Siparişi verdikten sonra 3 günde geldi
Paket pek başarıli değil hasar görmemesi mucize.
20170118_095334-jpg.102965

Kurulumu basit.
Malzeme kaliteli.
Kalitesine göre çok ucuz.
Yükleme için rayli bir sistemi var bence gereksiz. Ağır elektirikli bisikletler için herhalde.
Üzerinde bisiklet varken bagaji açabiliyorsunuz.
Ek bir aparat alarak üç bisiklet taşınabiliyor.
Elektirik baglantısı bizim araca uymadi muhtemelen bir müdahale gerekecek.
20170119_140006-jpg.102966

Dosyalar

• 20170118_094709.jpg
    20170118_094709.jpg
    81,3 KB · Okunma: 2.363
  • 20170118_095334.jpg
    20170118_095334.jpg
    93,6 KB · Okunma: 2.359
  • 20170119_140006.jpg
    20170119_140006.jpg
    149,5 KB · Okunma: 2.346
@atasoy

Dostum kalmışmıki alalım. Millet enhakikigerçeköz fırsat ürünlerini nanosalisesinde yağmalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve bysutcu
@mehmetsunu
Bu ürün Hersene geliyor. Seneye bu zamanlar şansinizi bir deneyin

@atasoy hayırlı olsun benzerleri 1000TL nin üzerindeydi. Testlerde de en sağlam tutanlar bunlar gibi göründü bana o nedenle ileride yeni araç aldıgımda mutlaka çeki demiri tktırıp bu tarz bir taşıyıcı almayı ben de düşünüyorum. Bagajı kullanabiliyor olmanız çok çok bir özellik .
güle güle kullanın

@atasoy Videoyu izlerken insanın içinden "JAA WUNDERBAR!! " SHÖÖN!! felan diye konuşası geliyor. :))

@alper 76
Sagol ;) shöön yanlız iyi bir çekidemirinin maliyeti 800 tl yi buluyor onu napcaaz.

@atasoy bitte schön .....jaaaa!! ??
Demek ki heeeç çekemeeyoz. O zaman ne gerek varkine? Bir demir bu kadarsa... Demirin kilosu kaç TL?
Parayı bulunca her arabaya uyan bir thule alıp bir daha arkama bakmamayi dusunuyorum. Yine de thule un testlerinde en sağlıklı görünen bana çeki demiri ne sabitlenen modelleri gibi geldi.

Ama havaya atacağım 1500tl M hala yok

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
39.99 Tl ye decathlondan aldım. Cumartesi ve pazar günü kullandım. File atlet, içlik, kısa kollu forma üzerine giydim. En ufak bir üşüme yaşamadım. İçi polarlı. Tek sıkıntısı içi ıslak kalıyor. Boyum 1.68 kilom 74 L beden aldım. Kolları biraz uzun mavi olanda arkada büyük 2 cep var. Kırmızı olanda orta boy 3 cep mevcut. Kollarda ve arka bölümde reflektörler mevcut. Alt kısım ve kollar lastikli beli çok güzel kapatıyor.

Dosyalar

• IMG_0690.JPG
    IMG_0690.JPG
    108,3 KB · Okunma: 238
  • IMG_0691.JPG
    IMG_0691.JPG
    97,6 KB · Okunma: 226
  • IMG_0692.JPG
    IMG_0692.JPG
    106,7 KB · Okunma: 224
  • IMG_0693.JPG
    IMG_0693.JPG
    111,2 KB · Okunma: 226
@#ŞARBAY# Üzerinden 17 gün geçti inanınki hatırlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: #ŞARBAY#
@trainspotting35
İçinin ıslak kalmasından daha sıkıntılı ne olabilir ki..

9 ay önce satışa koyulmuş bir ilan vardı. Bisiklet hoşuma gitmişti. Şimdi o bisikletin kadrosunda büyük indirim olmuş. Aynı bisikleti şimdi toplasak fiyat ne çıkar acep... ?

Satış Linki : Specialized S-Works M5

İndirimli Kadro linki : (link)

@Decsan Rüzgar geçirmesi, su geçirmesi olabilir bana göre. Ben molasız bisiklet sürenlerdenim git gel 50-60 km gibi onun için bende sıkıntı yaratmadı açıkçası.

@uqurcinar

@uqurcinar konuyu kirletmemek icin buraya yaziyorum. Ayakkabinin aynisindan 5-6 ay once aldim, 2 ay once de Shimano M065 aldim, Shimano ile karsilastirinca arada daglar kadar kalite farki var, hem kullanis hem de gorunus acisindan. Kisacasi o paraya degmez diyorum, bekleyip indirim yakalayinca Shimano almak daha mantikli olabilir.

SPAKCT Kış Sıcak Erkek Skull SRG Silikon Jel Paded Yol MTB BMX Bisiklet Bisiklet Bisiklet Döngüsü Tam Uzun Parmak Eldiven, 4 Renk
(link)
(from AliExpress Android)

IMG_20170328_193501.jpg
Ürün kaliteli kumaş,dikiş ve kalıba sahip.
Her tür bisiklet kullanıcısı için kış aylarında kullanılabilir.
Eksi santigırat ta nasıl korur emin değilim ama denediğim kadarı ile artı 5 dereceye kadar soğuktan koruyor.
Parmak araları rüzgarı kesiyor.
Bilek kesimi de uzun.
Gidona değen avuç içinde jel kullanılmış.
Fiyat/Performans ürünü.
Tabi bir ay süren kargo sürecini unutmayalım.

Geri