Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fox d.o.s.s. 5/31.6 dropper seat post servise kit

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.921
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, konuyu umarım doğru alana açmışımdır. Arttığımda da fox dropper seat post konusu bulamadım.

2020 yılında sıfır kutusunda satın aldığım sele yükseltici için servis kitine ihtiyacım var. Tahminen model yılı 2017 öncesi. 2015-16 olduğunu düşünüyorum. Malesef montaj yaptıktan sonra (hiç huyum değildir hep saklarım ama) kutusunu attığımı düşünüyorum çünkü bulamadım. Model yılından emin olamıyorum. Çok fazla kullanmadım toplam 1000km yoktur ama yakındır.

Sonuç olarak contalarının va değişmesi gerekiyor muhtemelen beklemekten özelliğini yitirip kaçırma yapıyor. Üründe çizik dahi yok aslında.

Türkiyede fox d.o.s.s. 5/31.6 dropper seat post servise kitini bulamadım.

Belki elinde olan varsa diye buraya yazmak istedim. Ya da hali hazırda aynı dropper post a sahip olan varsa, çözemezsem satmayı düşünüyorum belki yedek parça olarak kullanılabilir, çiziği yok dediğim gibi sıfırı da 300$ civarında.

- servis kiti elinde olan
- kiti nereden alacağımı bilen
Ya da
- bu haliyle satın almak isteyen varsa bana ulaşsın lütfen.
Screenshot_20230731_111101_com.google.android.apps.photos.jpgScreenshot_20230731_111109_com.google.android.apps.photos.jpgScreenshot_20230731_111113_com.google.android.apps.photos.jpgScreenshot_20230731_111117_com.google.android.apps.photos.jpg

Scudo
Bunu maalesef satabilecegini sanmiyorum. Dedigin gibi yenileri 300 usd ustu ama aralarinda tek benzerlik isimleri. Ornegin seninkinde max 25 psi basabiliyorken yenilerinde 300 psi ile calisiyorlar. Ayrica bunlarin servis kitlerini Tr’de bulmanda imkansiz, hatta servisini yapabilecek cok az yer var. Bu sayili yerlerden biri izmirde TG workshop diye instagramdan aratip burayla temasa gecebilirsin, burada muhtemelen tekrar calisir ve sorunsuz sekilde hizmet alabilirsin

@BilalKorukcu teşekkür ederim, kendilerine ulaştım bakalım umarım çözeriz.

• Beğen
Tepkiler: BilalKorukcu
Geri