Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Frig Vadisi Bikepacking Turu

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
750
Bisiklet
Focus
Herkese selam! Uzun bir aradan sonra yeni bir bikepacking videosu ile karşınızdayım. Bu sefer GravelDiggers ile birlikte Eskişehir ve Afyon sınırları içerisinde Frig Vadisini keşfe çıkıyoruz. Günümüzden 3000 yıl önce yaşamış bir medeniyetin izlerini takip ediyor günümüzde dek ulaşan yapıları keşfediyoruz.

Bisiklet ile gitmek isteyen insanlar için motive edici bir video olmuştur umarım , ya da birilerinin hiç aklında yokken planlarına eklemesine vesile olur. Şimdiden keyifli seyirler. Abone değilseniz kanalıma abone olabilir , olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Scudo
film gibi video cemal , teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal
Emeğinize sağlık çok güzel bir video olmuş. Rica etsem rota bilgisini de ekleyebilir misiniz ?

• Beğen
Hocam bilecik taraflarına turlar yapmayı düşünüyor musunuz?

Hocam bilecik taraflarına turlar yapmayı düşünüyor musunuz?

Selamlar , oraları hiç bilmiyorum. Gezip görülecek yerler tavsiye edebilirseniz rota planlayabilirim neden olmasın. Bir gün oralarda da pedallayabiliriz.

Yine çok klas 💯 ellerine ayaklarına emeklerine sağlık Cemal 👊

• Beğen
Selamlar , oraları hiç bilmiyorum. Gezip görülecek yerler tavsiye edebilirseniz rota planlayabilirim neden olmasın. Bir gün oralarda da pedallayabiliriz.
Hocam bende şehiriçinden çok çıkmadım tek başıma olduğum için ama rota olarak bisiklet derneğinin paylaşmış olduğu rotalar var.

• Beğen
Geri