Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi Baradıne?

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
872
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar...Baradinenin bu 2 pabucu arasından hangisini almalıyım.Yağmurlu havalarda kullanmayacam,sadece yaz aylarında kullanacam.Bu 2 çeşitten hangisi daha iyi frenleme sağlar.

(link)

(link)

Scudo
kırmızı siyah olanını kullanıp boya çıkardığını ve ses yaptığını söyleyen birini hatırlıyorum sanki..Diğerini ben kullanıyorum gayet memnunum.

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar
Kırmızı siyah olan yazlık diğer 4 mevsim ama kış ağırlıklı kullanılıyor genellikle.Kesin ve doğru bilgiyi baradine nin kendi sitesinden öğrenebilirsin (link)

• Beğen
Abilerim,cevaplarınız için teşekkür ederim.Şu boya ve ses olayı aklımı çeldi ama... Mersinde vahim hava olayları olmadığından, yağmurda da bisikleti dışarı çıkarmadığımdan kırmızı-siyah olanı alacam.

3 renk olanını cok kullandım cok ıyı bır fren performansı var sıddetle tavsıye ederım bıtmıyor mubarek 3-5 sene gıder sana :)

• Beğen
konuyu hortlatıyorum.

v fren için (link) bu sayfadaki gibi çeşitli baradine pabuçlar var. ama hangisinin ne özelliği var anlamadım, pek bilgi yok, 72 mm olduğunu yazmışlar çoğunda.

(link)
(link)
(link)
(link)

vb.

bu ürünlerde sayı arttıkça kalite artıyor mu, mesela MTB-961VC MTB-955VC den üstün mü görünüşte daha tırt olsa da
961 bu (link)
955 bu (link)

ya da tavsiye verebilecek var mı?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Ben 955VC olan modeli kullanıyorum gayet memnunum diğerlerinin ne farkı var bilmiyorum ama bu modeli tavsiye ederim. Uzun süe bitmeyecek gibi gözüküyor ve performansı daha iyisini aramaya gerek olmayacak kadar iyi bence.

• Beğen
Ben kırmızı-siyah olanı kullanıyorum. Genel olarak memnunum ancak nadiren de olsa ses yapıyor, doğru. Rahatsız edecek seviyede ve süreklilikte bir ses değil. Tavsiye edebilirim.. Ama ben de bir dahaki sefere 955VC modelini deneyeceğim.

Not: Kırmızı-siyah model, önceden de söylendiği gibi, muhtemelen yazlık. Çünkü ıslandığı anda çok fena ses yapmaya başlıyor. Benim yukarıda yazdıklarım tamamen kuru koşullar için geçerli.

• Beğen
sağolun 955 araştırayım ben de madem

bu pabuçları noname frenlere falan takabiliyoruz değil mi, evrensel, bildiğin v fren vidası vardır herhalde tüm frenlerde

Geri