Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İki bisiklet arasında..

Tepki
9
Sizlerden daha önce Şehir-Tur bisikleti tavsiyesi almıştım. Gelir-gider bütçe tam denk gelmedi. Ben bisiklet isteyince haliyle ablamda istedi. Bütçe yetmeyince ve ablamda katlanır bisikleti çok sevince şimdi onu alıp, benim de üzerinde hevesimi atıp yaza artık kendi istediğim bisikleti almaya karar verdim.

1.Bisiklet:
(link)

2.Bisiklet
(link)

ikisinin de fiyatı aynı, sizce hangisini almak daha mantıklı? model olarak ikisini de beğendik, donanımlar konusunda bilgisiziz.. :(

Bugün-yarın almayı planlıyoruz teşekkürler :)

Scudo
bfold 3 kullanıcısı olarak yorumlarım,

Tam bir keyif bisikleti. Ama bir şartla, gidilecek yolda yokuş olmayacak. Ben çok fazla araştırdım, fiyat baz alındığında en uygunu bu. Tasarımı da en iyi katlanır bisiklet bana göre.

Parktaki bisiklet yolunda ve Kordon'da sürmek için aldım. Dışarı bırakmak istemediğim için de katlanır tercih ettim.
Bu model için internette pek bilgi yok nedense. Ben genelde yabancı forumlardan yorum okudum. Gayet seri, akıcı bisiklet. Ayrıca sessiz. Zincir sesi yok. Single speed olduğu için sanırım.

Bir dağ bisikletiyle aynı hızda gidebiliyor diyebilirim. Ama genel olarak bisiklet yollarında, düzgün yerlerde sürmek için çok uygun bisiklet
25 km sürüş deneyimimin sonucu bu. Ama devamlı yokuş olan yollarda önermem, orada iyice ağırlaşıyor.

Sonuç olarak bisikleti evde muhafaza etmek mecburiyse veya arabaya atıp gidilen uygun yerlerde sürülecekse alınır. Ama bozuk yollarda, arnavut kaldırımı gibi yerlerde titriyor ve uzun sürede rahatsızlık verebilir. Genel olarak tüm 20" bisikletler için bu böyle.

Salcano'nun tipi pek iyi değil. Teknik olarak nasıl, gidişi güzel mi bilmiyorum.
Decathlon'dan alacağın bfold'un garanti konusunda hiç sıkıntısı yok ama, anında destek oluyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Merve Hilal
Bence de Decathlon daha iyiii :) An itibariyle sipariş verdimm çok mutluyummm tşkler :)

Öncelikle salcanodan çok daha iyi bir tercih yapmışssınız. Decathlon ürününün arkasında duran sağlam bir firma. Ki ürünler de oldukça kaliteli. Bende Tilt 7 Blackout modeli var. Katlama işlemi çok daha basit fakat biraz daha fazla yer kaplıyor. Çamurluklar da decathlonda indirimdeyken kaçırmadan almanızı tavsiye ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Merve Hilal
Çok keyifli bir bisiklet, iyiki almşz, ilk gün resmen bisikleti anlamaya çalştm katlama konusunda ilk günler iyi olmasamda şimdi yapabiliyorum yaza kadar bfold ile çok heves gideririm artk, yaza doğruda ben kendime ne beğenirsem alacağm, Ablamda bende tam anlamyla aranza katlmş olacağz, çok tşkler :)

Geri