Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

International Isparta Mtb Cup 2010

Scudo
ayrıca bu seneki ısparat mtb yarışına malesef katılamıyorum yoğun bir yaz döneminin ardın dan biraz tatil iyi olur evin yolunu unuttuk iş antreman derken:)

• Beğen
Tepkiler: burcu_challenger
ali abi bence matara senin peşinden geliyor dikkatli bakarsan o seni arıyor olmasın :)

burada düşmemiştim yere mataramı düşürdüm onu arıyordum:)

Bende izleyici olarak orada olacağım :)

delinini biri kuyuya taş atar 10 akıllı çıkaramaz derler ya bir akıllı bu parkuru hazırladı ya 10 sene kurtulamayız artık. bu sıcakta hiç çekilecek parkur değil. geçen sene Ankara yarışından sonrasına denk gelmişti. Havalar bu kadar sıcak da değil di. Yandık ki ne yandık.... Bir de Ali gelmiyormuş ki yarışın tadı tuzu kaçtı. :)

Sanırım bu yarışa kimse gelmiyor.

Konu geyiğe döndüş, gidiyor.:rolleyes:

inş. orda olucağım ..

bu ulusal yarış üniversiteye girme şansımı yükselticek ..hemde süleyman demirel-ısparta üniversitesi-sporakademisi :) burdan bi ilk 5i belirlesem garanti giriyorum :(

Düşmeden:eek: ve kolu bacağı kırmamak:eek: kaydı şartı ile bende mi katılsam acaba:D :rolleyes:

@gurol

Puan peşindekiler zaten geliyor Gürul'um :) Ama 30-40 yaş ve üzeri adamları bu sıcakta yarıştırırsan öğleyin 2 de canını seven gelmeyebilir :D Allahtan Alanyada ben alıştım baya sıcağa, rüzgar pırr dese üşüyorum :D

@cesar çakas

BİLAL - KELLECİ - HALİL - HAMZA - ALİ ÇAKAS İLK BEŞ BELLİ ZATEN UCİ İÇİN SIRAYA girmişler bekliyorlar....

ali olm parkrdan sağ çıkarsan öp te başına koy ha...kolay gelisin şimdiden görüşürüz ısparta da...

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas
Geçen sene kaldıgımız konaklama yeri neresıydı adını bılen varmı aklıma gelmıyrda bu senede ordamı konaklıycaz

Uygulama otelinde kalmamışmıydınız Oğuz?

Bu arada şu an itibari ile Ispartadayım ve yarışacak arkadaşların Allah yaardımcısı olsun.. Acaip sıcak burası. Umarım kimse sıcaktan fenalık geçirmez yarışlarda...

@d.berkay

http://img167.imageshack.us/img167/6391/p1000512ffle5.jpg

Berkay doğru söylüyorsun, sıcak kötü.

Start alanına yakın bir cami var.:rolleyes:

Çok güzel soğuk suyu var, feed zone alanını oraya yakın yaparlarsa bir hortum hayatımızı kurtarır. :D

Şaka bir yana, teknik toplantıda bu konuyu konuşalım.:in:

Bora abi sanırım parkur başka yere alınmış.. Detaylarını bilmiyorum tam olarak..

Peki yarış yerine nasıl ulaşabiliriz?

@silas

Gökçay Parkı nın oradan dağa yol çıkıyor. Kolaylıkla bulabilirsin. Gökçay da Sidre tarafında dağın eteğinde..

Geri