Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Isparta - Antalya - Fethiye arasında yolculuk

ajann

Üye
Tepki
61
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dostlar merhaba , pazartesi gecesi Isparta'ya otobüs ile giderek oradan eğirdir gölü, zindan mağarası ve oradan sideye kadar oradan da Fethiye'ye kadar mümkün olduğunca likya yolu üzerinden devam edeceğim. Bu rotada daha önce sürmüş olan arkadaşlarıma danışmak istiyorum. Görülmesi gereken en önemli yerler eğer rotayı değiştirmeye değecek bir bölge varsa onuda değerlendirmek isterim. Bu yolculuğu kaydedip youtube a yükleyeceğim. Daha önce frig vadisi ve iğneada turu yaptım izlemek isteyen merak eden olursa kanalımın adı, Murat La Turat tavsiyelere çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Scudo
Murat kardeşim bir süredir kanalına aboneyim ve videolarını izliyorum. Sana şimdiden kazasız belasız keyifli yolculuklar diliyorum. Verdiğin rota öyle bir rota ki gezip görülecek yer bitmez. Antalya - Elmalı ilçesinde 4 yıl görev yaptım ve inan bu dört yılda mutlaka gezip göremediğim yerler olmuştur. Muhteşem bir coğrafyada bisiklet süreceksin çok imrendim şimdi sana :) Side'den Fethiye'ye sahil yolundan gideceğini tahmin ediyorum o yüzden Demre'de sıcaktan çok bunalırsan hemen yolun altında Burguç Suyu denilen şifalı su tesisinde mola verip buzzz gibi suya girebilirsin. Kemer sonrası Olimpos'a veya Adrasan'a inecek misin? Yoksa ana hedef Fethiye'ye mümkün olduğunca hızlı mı ulaşmaya çalışacaksın? Demre - Kaş arasında Kaleüçağız köyünü ve Kekova'yı geçip gidersen tura yazık edersin. O rotanın tavsiyesi bitmez :) Tadını çıkarmaya bak ;)

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
@Ozan DURMAZ Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 🤗 Yol için heyecanlaniyorum şuan kondisyonum 0 ve zorlayıcı bir yol olacak diye düşünüyorum. Eğer sideden sonra enerjim ve vaktim kalmışsa Fethiye'ye kadar gideceğim ve demre mutlaka gitmek istediğim yerler arasında. Muhteşem bilgi için teşekkür ederim mutlaka burguç suyuna gideceğim kesinlikle çok iyi gelir orası 😝🤗 rotayı Sideden sonra tekrar oluşturacağım olympos a gitmek istiyorum hepsi zamana bağlı maximum 20 gün gibi bir süre var yeterli olur diye düşünüyorum ama enerji önemli olanı 😬 tekrar güzel taksiler için teşekkür ederim kekovada muhteşem biryer oraya yakınken görmeden gitmek olmaz 😝

Geri