Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir de sticker basılacak yer tavsiye?

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.868
İsim
Hakan Engin
İzmir de daha önce sticker baskı yaptırdığınız ve memnun kaldığınız kaliteli bir baskı firması var mıdır? Birkaç yeri denedim ama kaliteleri çok tatmin etmedi

Scudo
Can kırtasiye ile konuşmuştum ama bisiklet ve sticker konusunu bir araya getiremediler. O dönemde forumda konusu geçiyordu, Kayseri'den bir arkadaş bu işi yapıyor, Ediz Ahmet Yılmaz isterseniz telefonunu verebilirim özelden iletişime geçersiniz. 2 kere siparişim oldu, memnun kaldım.

• Beğen
Tepkiler: Groims
Kıbrıs Şehitleri'nde Cadbim'le sık sık çalışıyorum. Baskı kalitesi iyi, ama sticker yapıyorlar mı bilmiyorum. Bir de yakınında CTRL+P var oraya sorun.

Bornovada ofisser var, bildiğim kadarıyla her çeşit baskıyı yapabiliyorlar. Yerleri küçükparkta hristiyan mezarlığını geçtikten sonra, gediz caddesinin üzerinde. Yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

@sabangurel Ofisser çok çeşitli baskıları yapabilecek teknolojiye sahip ama daha önceki deneyimlerim o teknolojiyi güzel hizmete dönüştürecek insan kapasitesinde sıkıntıları olduğunu düşündürüyor. Mecbur kalmazsam kullanmamaya çalışıyorum.

@ratm Stickerı bisiklete mi yapıştırmak istiyorsunuz yoksa duvar, çanta ya da bisiklet yoluna parketmiş arabanın camı (ratm'yi görünce olası geldi :) ) gibi farklı yerlere mi? Stickerlar için farklı yapışkan güçleri seçilebiliyor mu, daha önceki baskılarınızı yaptırırken böyle seçenekler sunuldu mu? Ben de sticker yaptırmayı düşünüyorum ama kullanacağım yerler için kolay çıkabilen ve zor çıkabilen çeşitleri olsun istiyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı?

@luneris bisiklete yapıştırmak için istiyorum. Yapışkan gücü seçilme olayı şimdiye kadar duymadım. Koli bandı yaptırırken seçiliyor ama sticker da pek sanmıyorum. Klasik soru şu oluyor: "dış mekanda mı kullanılacak".

@sabangurel @Berk Mercancı bunlar gibi bildiğim bir sürü yer var ama benim asıl merak ettiğim bisiklet için sticker yaptırmış ve denenmiş bir yer olsun istiyorum.

@Atacan Can kırtasiyeye yaptırdım daha önce, kalitesi iyi değil. Büyük mekan işleri yaptıklarında sorun yok da, bu tip küçük işler için kullandıkları malzemeler uygun değil. Özelden mesaj atıcam ayrıca

@ratm Ediz Ahmet'e ulaş sen o konudan ben daha evvel 2 kere sipariş verdim hiç fena değil bence.

• Beğen
Tepkiler: ratm
@ratm
herhangi bir görsel numune vs. varsa görmek yardımcı olmak isterim

Bende arıyordum konu tam üstüne geldi photoshop ve Illustrator ile decal tasarımını yaptım fakat çıkartacak güzel bir yer bulamadım. Önce boş bir şablon halinde çıktı alıp kadro üzerinde ki duruşuna baktıktan sonra sticker olarak çıkartmak istiyorum. Malum ölçü hataları olabilir heba olmasın.

Geri