Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Jordanred sezon sonu indirimi

Jordanred

Jordanred Yetkilisi
Jordanred
Tepki
48
İsim
Jordanred Tekstil
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba,

Sitemizdeki bütün bisiklet giyim ürünlerinde ciddi sezon sonu indirimler yaptık.

İndirimin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bisiklet Formaları : 795 TL

Bisiklet Forması, Kısa Kol ve Uzun Kollu Bisiklet Forması Modelleri - Stoktan Hızlı Kargo

Bisiklet Taytları : 995 TL

Bisiket Taytı, Bisiklet Taytı Modelleri, Pedli Bisikletçi Taytları, Konfor Sağlayan Bisiklet Taytları - Stoktan Hızlı Kargo

Yelekler : 590 TL

Bisiklet Rüzgarlık Yelek & Yağmurluk Ürünleri, Bisikletçi Yeleği, Bisiklet Yağmurluğu - Stoktan Hızlı Kargo

Trisuitler : 1495 TL

Trisuit, Triatlon Mayosu - Stoktan Hızlı Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo.

• Beğen
Tepkiler: Alazarhus
Scudo
@Jordanred tişörtler için de son bir gayret indirim yapsanız sepette bekleyen bir sürü ürünüm var :)

@Jordanred tişörtler için de son bir gayret indirim yapsanız sepette bekleyen bir sürü ürünüm var :)
T-Shirtlerede uygulamıştık . Üstteki konuda bundan bahsetmedik. T-Shirtler 349 TL'den 275 TL ye düştü.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Boxer deneyecektim ama yok sanırım indirim

T-Shirtlerede uygulamıştık . Üstteki konuda bundan bahsetmedik. T-Shirtler 349 TL'den 275 TL ye düştü.

Aldım aldım :) sabah verdim siparişimi. Heyecanla bekliyorum.
Sizden giyiniyorum ama daha çok renk ve model seçeneği olmalı diye düşünüyorum. Bknz. Kaft vb.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Aydın
bakınca güzel ürünler ve fiyatlar var ama insanın zerre alası gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Sizden giyiniyorum ama daha çok renk ve model seçeneği olmalı diye düşünüyorum. Bknz. Kaft vb.
Tshırtlerı bisiklet sürerken mi kullanıyorsunuz. Genelde polyester malzeme oluyor ama sıtedekıler pamuk. Günlük kullanım mi bisiklet mi emin olamadım almayı düşünüyorum

Üstümde pazardan aldıgım sortla okuyorum
1000034681.jpgcok iyi indirimiş

• Beğen
Tepkiler: SlowButProud
Tshırtlerı bisiklet sürerken mi kullanıyorsunuz. Genelde polyester malzeme oluyor ama sıtedekıler pamuk. Günlük kullanım mi bisiklet mi emin olamadım almayı düşünüyorum
Hayır günlük giyim için tişört aldım.

Boxer deneyecektim ama yok sanırım indirim
Merhaba,
Bisikletçi boxerları satışda mevcut.

Siyah Bisikletçi Boxer'ı (İç çamaşırı) - Airmesh Pedli
Siyah Bisikletçi Boxer'ı (İç çamaşırı) - Airmesh Pedli

Şu anda kışlık günlük giyim ürünleri üzerinde çalışıyoruz yakında sitemizde görebilirsiniz.
bakınca güzel ürünler ve fiyatlar var ama insanın zerre alası gelmiyor.
Barışalım mı ? 🌹

• Muhteşem
Şu anda kışlık günlük giyim ürünleri üzerinde çalışıyoruz yakında sitemizde görebilirsiniz.
uygun fiyatlı ürünler bekliyorum
Geçen sene 1 adet kapüsonlu almıştım severek kullandım.
Dayanamayın bir adet daha aldım :)
Bugün gelir ürünler. Bekliyorum.

@RmzBurak kapüşonlu sweet almıştım bende kırmızı üzerinde bisiklet baskılı olan modelini ama bisiklet ve güneş deseni hep çatladı. O yüzden pek düşünmüyorum

@RmzBurak kapüşonlu sweet almıştım bende kırmızı üzerinde bisiklet baskılı olan modelini ama bisiklet ve güneş deseni hep çatladı. O yüzden pek düşünmüyorum
Merhaba,

Baskının üzerini ütülememek,
Kurutma makinası kullanmamak,
30 derecede yıkamak,

Ayrıca ürünü ters çevirerek yıkayarak tüm baskılı ürünlerinizin baskısının ömrünü uzatabilirsiniz.

Bu talimatları uygulayabildiğimiz sürece baskıda uzun süre çatlama olmaması gerekiyor. Eğer bunlara uyup sorun yaşadıysanız lütfen bize ulaşınız.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Barışalım mı ? 🌹

Barışılacak bir durum yok. Hizmet kalitenizin ve müşteriye bakış açınızın değiştiğine inandığımda ihtiyacım da olursa belki alış veriş yaparım. Şuan mümkün değil.

• İnanılmaz
Bu ürünü kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Ama bir tekstil mühendisi olarak yıkama talimatlarını bildiğim için daha sağlıklı kullanmış olabilirim. Kışın haftada en az 2-3 gün giymiştim.

Barışılacak bir durum yok. Hizmet kalitenizin ve müşteriye bakış açınızın değiştiğine inandığımda ihtiyacım da olursa belki alış veriş yaparım. Şuan mümkün değil.
Görüşmek üzere 🫶

indirimden bahsetmiştim :)
Anlamak istememişiz 😁
Bisikletçi boxerları bizim zaten oldukça düşük fiyata satmaya çalıştığımız bir ürünümüz. Bu sebeple bu ürüne şu anda indirim uygulayamıyoruz.

Anlamak istememişiz 😁
Bisikletçi boxerları bizim zaten oldukça düşük fiyata satmaya çalıştığımız bir ürünümüz. Bu sebeple bu ürüne şu anda indirim uygulayamıyoruz.
Bir sıcak fırsatçıyı küstürdünüz.
Tayt 900 lira don 500 lira nerde adalet? :(

Bir sıcak fırsatçıyı küstürdünüz.
Tayt 900 lira don 500 lira nerde adalet? :(
Boxerda indirim konusunda yardımcı olamadığımız için üzgünüz. 🥹

Geri