Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Jordanred Siparişe Özel İmalat Hizmeti Hakkında Bilgilendirme

Jordanred

Jordanred Yetkilisi
Jordanred
Tepki
48
İsim
Jordanred Tekstil
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba Bisikletforum üyeleri!

Bu başlık altında özel imalat hizmetlerimiz hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Siparişe Özel İmalat

Kendi tarzınızı yaratmak veya özel ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün arıyorsanız, siparişe özel imalat hizmetimiz tam size göre. Bu hizmetle, sizin ölçülerinize ve tercihlerine göre özel olarak tasarlanmış ürünler sunuyoruz.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle bisiklet giyim ürünlerinde minimum sipariş adetimiz 5'dir.
  1. Ürün Seçimi ve Beden
  2. Tasarım Bilgileri: Tasarım tercihleriniz, renkler ve logolar gibi detayları alıyoruz.
  3. Sunum : Yönlendirmeleriniz doğrultusunda hazırlanan tasarım 3 boyutlu olarak size sunulur üzerinde istediğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.
  4. Üretim: Tasarım onayı alındıktan sonra ürününüzü üretiyor ve 2 hafta içerisinde kargoya veriyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

Forumda bu başlık altında, özel imalat hizmetimizle ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Sizinle birebir iletişimde olmaktan mutluluk duyarız.

Jordanred olarak, bisiklet giyiminde sizin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz. Stoktan satış ve siparişe özel imalat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için bize ulaşın.

Herkese keyifli sürüşler!

Son düzenleme:
Scudo
Merhaba, 1-2 adet oluyor mu özel sipariş.

Merhaba,

Ne yazık ki 5 adet ve üzeri özel imalat yapabiliyoruz.
Bu bilgiyi konuya ekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI
Hoş geldiniz. Beni giydirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

Merhaba,

Ne yazık ki 5 adet ve üzeri özel imalat yapabiliyoruz.
Bu bilgiyi konuya ekliyorum.

Yıllar önce yaptırmıştım bir forma, tek adet alınıyordu o zaman.
Halen daha kullanıyorum ama haliyle eskidi tabii, keşke 1 adet olabilseydi.

Neyse ilginize teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI
Geçmiş dönemlerdede zaman zaman dile getirdiğimiz,Bisiklet Forum'a ait bir forma için birkaç model tasarlayıp rakamıda uygun tutarsanız belki buradan gelecek talebe göre bir imalat yapabilirsiniz,mesela çok desenli olmayan çok acayip renkte olmayan düz bir formaya hiçkimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum,tasarımı rengi beğenen olursada peşinat yollar belli sayıya ulaşıncada imal edebilirsiniz,böylece hem bisiklet formasına ulaşmakta zorlanan arkadaşlara faydası olur hemde birçok kişiye markanızı deneyimleme fırsatı sunmuş olursunuz.

Yazın tişört vs çok giyim sorunu olmuyor.
Ancak kışın özellikle bisiklet sıcak tutan yağmura dayanıklı (softshell vb) cekete ihtiyacım var. Decathlon vb baktıklarım koyu gri trafikte dikkat çekmeyen ve itici renkler.

bu tarz ürün tasarlarsanız satın almak isterim.
Maalesef ülkemizde bu tarz ürün pek yok. İthal yurtdışı kargo ile de uğraşmak istemiyorum. Teşekkürler.:)
Maalesef ben ve birçok üye tekil kullanıcı olduğumuz için, burada birkaç model önerilirse ve üyelere özel bir liste oluşturulursa, örneğin

Ahmet M beden 2 adet
Mehmet L beden 1 adet

şeklinde burada bir toparlama yapılırsa üretici müşteri için burası talep toplama yeri olabilir.
Bu şekilde ön sipariş listesi oluşturulup üretim olabilir. Saygılar.:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Jordanred ile sanırım 1-2 sene önce "foruma özel indirim kuponu olur mu?" hakkında konuşmuştuk. Forumda yer almalarının iyi olacağını söylemiştim. Biraz geç iştirak etseler de iyi oldu bence. İsmi lazım değil firma gibi kendilerini bozmazlar ve forumdaşlara ellerinden geldiğince destek olurlarsa iyi olur.

Hoş geldiniz. Beni giydirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. :)
Hoş bulduk biz teşekkür ederiz.

Geçmiş dönemlerdede zaman zaman dile getirdiğimiz,Bisiklet Forum'a ait bir forma için birkaç model tasarlayıp rakamıda uygun tutarsanız belki buradan gelecek talebe göre bir imalat yapabilirsiniz,mesela çok desenli olmayan çok acayip renkte olmayan düz bir formaya hiçkimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum,tasarımı rengi beğenen olursada peşinat yollar belli sayıya ulaşıncada imal edebilirsiniz,böylece hem bisiklet formasına ulaşmakta zorlanan arkadaşlara faydası olur hemde birçok kişiye markanızı deneyimleme fırsatı sunmuş olursunuz.
Merhaba, çok yakın bir zamanda 3 farklı renkte sade tasarım sitemize ekleyeceğiz bisikletforum'a özel indirim kuponu sunmayı planlıyoruz.

Yazın tişört vs çok giyim sorunu olmuyor.
Ancak kışın özellikle bisiklet sıcak tutan yağmura dayanıklı (softshell vb) cekete ihtiyacım var. Decathlon vb baktıklarım koyu gri trafikte dikkat çekmeyen ve itici renkler.

bu tarz ürün tasarlarsanız satın almak isterim.
Maalesef ülkemizde bu tarz ürün pek yok. İthal yurtdışı kargo ile de uğraşmak istemiyorum. Teşekkürler.:)
Maalesef ben ve birçok üye tekil kullanıcı olduğumuz için, burada birkaç model önerilirse ve üyelere özel bir liste oluşturulursa, örneğin

Ahmet M beden 2 adet
Mehmet L beden 1 adet

şeklinde burada bir toparlama yapılırsa üretici müşteri için burası talep toplama yeri olabilir.
Bu şekilde ön sipariş listesi oluşturulup üretim olabilir. Saygılar.:)
Önerileriniz için teşekkür ederiz yakında kış sezonu ürünleri için çalışmaya başlayacağız.

Jordanred ile sanırım 1-2 sene önce "foruma özel indirim kuponu olur mu?" hakkında konuşmuştuk. Forumda yer almalarının iyi olacağını söylemiştim. Biraz geç iştirak etseler de iyi oldu bence. İsmi lazım değil firma gibi kendilerini bozmazlar ve forumdaşlara ellerinden geldiğince destek olurlarsa iyi olur.
Merhaba, çok yakın bir zamanda 3 farklı renkte sade tasarım sitemize ekleyeceğiz bisikletforum'a özel indirim kuponu sunmayı planlıyoruz.
Bunu daha sonrasında talebe göre başka ürünlerimiz içinde uygulayabiliriz.

Geri