Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kablolu Vs Kablosuz KM Saati

Tepki
12
Ben şu güne kadar hep kablosuz KM Saati kullandım. Sigma'nın 1606 DTS saati vardı. Ama bozuldu ve şimdi yeni bir tane alacağım. Merak ettiğim şu: kablolu saatler kablosuzlara göre daha mı iyi? Yani daha mı hızlı ve doğru sonuçlar veriyor? Mesela kablosuz biraz yavaş. Sabit hızla giderken aniden hızlanıyorsun ama hızlandığın saatte birkaç saniye sonra belli oluyor. Kablolu da böyle mi?

Scudo
ben sigma bc 906 kullanıyorum durduğumu geç algılıyor ve kablolu. bu hızlı tepki verememe 2 tür saattede var sanıırm .

İyi ama kabloyu öyle salmıyoruz ki. kadroya bağlantılı oluyor. Bence kablolu daha iyi ama kablosuza kötü diyemem.

bende kablolu kullanıyorum bisikletimi bi yere park ettiğimde üzerinde pek değer li bişey bırakmak istemem algılayıcıdan bahsediyorum saati zaten her 2 kullanıcıda yanına alıyodur

Kablolu modeller daha ucuz. Pratik açıdan 2 tipte de kullanım aynı. Ekran bilgisi güncellemesi benim kullandığım kablolu cateye tomo xc'de saniyelik olarak gerçekleşiyor. Ani hızlanmada bu farkı hissedebilirsiniz ama bu sorun değildir. Kablo lehim veya mıknatısa yakın yerlerden kopmadığı sürece, standart bir hoparlör kablosuyla yenilenebilir.

• Beğen
Tepkiler: gochuk
kablolu tercihimdir,koblosus veri alamaz;) black burn delphi 3.0 kullanıyorum,böyle bir km saati görmedim,bardaktan boşalırcasına yağmurda içine ne su girdi,ne çamur,çok kaliteli.

kablolu daha iyi bence çünkü frekanslar karışabiliyor kablosuzlarda

Geri