Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kazayı gören bisikletçi arkadaşı arıyorum

Teymen

Üye
Tepki
68
İsim
Yunus
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar 19 mayıs 2018 saat 15:00 civarı İstanbul, Küçükçekmece yanyolda bana çarpıp beyin kanaması, kafatası çatlağı, iç kanama, omuz kırığı, denge kaybı yaşamama 17 gün hastanede yatmama sebep olan kazayı gören bisikletçi arkadaşı arıyorum. Çarpan kişi sonradan kendi düştü deyip inkar etmiştir. Kararttığı hayatımın hesabını sormak için bu arkadaşın şahitliğine ihtiyacım var. İnşallah ulaşabilirim.

Scudo
Geçmiş olsun hocam, en iyisi bunu yapanı bulup kadroyu biryerine monteleyeceksin soran olursa da 'kendi monteledi' diyeceksin.

Büyük geçmiş olsun. Umarım kazayı gören kişi ortaya çıkar ve o bölgedeki olası mobese kayıtları gerçeği açığa çıkarır.

Geçmiş olsun, aslında bizlerin önlü arkalı görüntü alabilecek bir kamera kullanmamız gerekiyor. Yoksa elimizde delil olmadığı için suçlu elini kolunu sallaya sallaya çekip gidiyor. Bu arada kaskınız varmıydı?

Teşekkür ederim arkadaşlar mobese ve kamera yok malesef.

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
Geçmiş olsun. Mobese, güvenlik kamerası araştırın derim. Gerçi görüntü bulsanız da ceza almayacak bunu bilin. Yılınız yanlış olmuş. 2018 yılındayız.

Not: Kamera yokmuş sanırım. Şahit bulmanız lazım inş bulursunuz.

Kask vs takılımıydı bu arada sizde?

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
Çok büyük geçmiş olsun. Böyle kaza haberleri okuduğum zaman acaba bisikleti bıraksammı diye düşünüyorum.
Kazanın etkileri hala devam ediyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: onur1994
@Teymen Öncelikle geçmiş olsun. Burada mobese yoksa ve tek tanık araç sürücüsü ise, sürücünün kusur oranını tespit etmek için bilirkişi raporuna ihtiyacınız var. Kaza anında fren izler var mı? çarpan aracın ne tarafında hasar var? Kaza mahallinde trafik levhası ve uyarıcı tabelalarının durumu nedir? sizde oluşan yaralanmanın ve bisikletinize oluşan hasarın durumu fizik ve bilim kurallarına göre nasıl gerçekleşti bunların kusur oranı nedir gibi çok teknik ayrıntılı raporlarla mahkemede delil olarak lehinize karar verilebilir. bunun için iyi bir avukata uzun bir uğraşıya ihtiyacınız var.

Back