Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kesinlikle İzlenmesi Gereken Bir Film

Scudo
Harika gerçekten. Vizyona girdiği ilk gün izleyeceğim, kaçmaz bu :)

Fragmanı çok güzeldi, filmi de aynı derecede güzel olur inşallah.

Film güzel olacak, neredeyse bir yıldır beklenen bir film. Geçen yıl 2012 Mart ayında vizyona gireceğini açıklamışlardı, bu yıl şubat ayında haziran için tarih verdiler. Bu yaz sonuna kadar çıkacak herhalde. Bisiklet camiasınca izlenileceği tahmin edilen film.

• Beğen
Tepkiler: MuhammetÖzdemir
Filmde gecen bisikletler fixed gear oldugundan forumun fixed gear bolumunde Halilbuygun dahabonce paylasmisti.. uzunbzamandir bekliyoruz:)

• Beğen
Tepkiler: MuhammetÖzdemir
Çok haklısın sana destek veriyorum.

Ben izlerim ama inşallah çıkmaz bu televizyonda filan bi bisiklet alacaklar bana burnumdan getirdiler ya yarın alıyoruz ama durmadan nerede bisiklet kazası olmuş bir yerden duyup söylüyorlar :)

24 Ağustos'da gösterime gireceği yazıyor sitesinde.

1 sa 25 dk film için sinemaya gitme tenezzülünde bulunmam. Bu benim görüşümdür. :)

Kötü bir filme benziyor, Hollywood klasiği!!!

Ama bisikletli sahneler insanın iştahını kabartıyor!!!

eve bu filmi1,5 sene önce duydum ve imdb'deki linkini 1,5 sene önce sık kullanılanlara eklemiştim. bende merakla bekliyorum.

buyurun takip linki;

(link)

Fragmanın sonunda öldü arkadaş gerek kalmadı sinemaya gitmeye :)

Yok yahu şaka.Güzel filme benziyor.

şu kadının zincirle arabaya yaptığını hep hayal etmişimdir.

Az önce tekrar izledim bunu (kaçıncı oluyor bilmiyorum ;)) Her defasında filmin kahramanı çocuğa kıl oluyorum. Yok frensizmiş, yok çelikmiş, yok sabitmiş :acpsnr: La bütün fizik kurallarına karşı çıkıp nasıl bir insan mükemmel olur. Bünye dayanmaz böyle bir şeye :hihi: Ama heyecanlı film vesselam :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Geri