Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kron xc1000 & sedona borla

huse_inn

Üye
Tepki
2
slm arkadaslar gene ben :D daha alamadım bisikleti daha karar veremedim borla mı yoksa xc1000 mı hatta xc500 mu dıye halen dusunmekteyım bana yardımcı olmanızı beklıyorum bu 3 bısıklet arasından cok tesekkurler..

Scudo
Bu konuda yorum yapamayacağım, ama söylemeden geçmek istemedim: Avatarına bayıldım. :)

xc 1000 ya da sedona'nın daha üst modellerini öneriyorum. SD771, SD741, bisikletin kadrosuna göre karar vermeniz daha mantıklı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: huse_inn
Verdiğin bisikletler arasında en üst bisiklet XC 1000'dir.
Sedona borla XC 1000 sınıfında değil..Daha üst modelleri Xc 1000 sınıfındadır..
Karşılaştırman şöyle olmuş :
Peugeot 407 mi alsam yoksa 207 mi? gibi :)
Aynı sınıfdan kastım bu :)

Eğer aynı sınıf bulursan Sedona ve Kronları test et..Bin gez dolaş hangisi içine sinerse :)
Benim seçimim XC 1000 oldu...Çokda iyi oldu ;)

• Beğen
Bir kere kron xc 500'ü baştan eleyin derim. Birde bisiklet için ayırdığınız bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama eğer bütçeniz kısıtlı ise Sedona Borla alabilirsiniz fakat kıyaslama listenize Kron xc 1000'de yazdığınız için bütçenizin uygun olduğunu düşünerekten bu yazdığınız seçenekler içinde emin olun herkes Kron XC 1000 diyecektir. Zaten Jimi1984 rumuzlu kardeşimizin dediği gibi Sedona Borla ile Kron xc 1000 aynı sınıfın bisikleti değil. Birde şuan Kron xc 1000 bulabilirseniz DOLAR'da düşükken alın derim. Yok eğer bulamazsanız, Sedona'nın üst modellerinden seçin veya Amoeba Hussar alın diyebilirim. Tabi bunlar benim kişisel görüşüm.

• Beğen
@soneryen

cok tesekkurler :) bende zaten xc1000 almayı dusunuyordum ama arkadasım kafamı karıstırmıstı. aydınlattıgınız ıcın tesekkuler..

Geri