Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Legarda 2021 MDM V

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Prestor

Aktif Üye
Tepki
311
İsim
Kerem
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar elimde 2 adet Mosso Legarda 2021 mdm v model bisiklet var. Biri 41 diğeri 46 kadro. Önümüzdeki haftasonu yurtdışına taşınmam sebebiyle 2 si de satılık. Duruma göre yanımda da goturebilirim. 46 kadro da bir kere düştüm. Arka aktaricida biraz çizik oluştu, fotoğraflarda gösterdim. Diğerinin 0 dan farkı yok zaten. Her ikisi de tertemiz. Şuan bisikletin birini trainer ile kullanıyorum. Duruma göre elite aleno trainerim da satılıktır. Bisikletlerin her birini 2500 TL den vereceğim. 46 kadro yaklaşık 1200 km kullanıldı, 41 kadro 500 km görmemiştir. Kelebek gidon ve sargısı da ekstra olarak hediye olacak. Bir iki çanta vs de var onları da hediye verebilirim. Yalnız dediğim gibi sadece 1 hafta sürem kaldı.

Her iki bisiklette satıldı arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo
46 kadro için görüşebilir miyiz ?

Merhaba, henüz Türkiye'den ayrılmadınysanız ve elinizden çıkarmadıysanız 41 kadroyu görme ihtimalimiz var mıdır?

Arkadaşlar her iki bisiklette satıldı. Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: 789
Arkadaşlar her iki bisiklette satıldı. Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam. Neyse artık elinde Legarda olup uygun fiyata satmak isteyen olursa iletişime geçebilir :)

• Beğen
Tepkiler: Prestor
Hocam üzerine koyduğumuz stand ne işe yariyor

Hocam üzerine koyduğumuz stand ne işe yariyor

Trainer, evde antreman için. Arka tekerdeki kırmızı lastik de trainer lastiği, onunla birlikte kullanmak için.
(link) gibi.

Anladım hocam teşekkür ederim

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri