Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

NoBack Cycling

Demir Atlı Adam

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.084
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün internette karşılaştığım bir marka. Kullananlar varsa deneyimlerini bize aktarabilir.
(link)

Scudo
merhaba, kullanan arkadaş var mı?
yorumları merak ediyorum

Markanın logo tasarımı ve renk paleti bana castelliyi hatırlatıyor.

• Beğen
Tepkiler: yusuf_49
Bizim takımın kışlık formalarını yaptılar, memnunum formadan.

Taytını deneyen oldu mu?

• Beğen
Tepkiler: a.valverde
Noback ceket aldım bugün teslim oldu bedeni iyim malzelesi dikişleri güzel görünüyor ortalama kalitede gibi hem günlük hem bisiklette kullanıyorum ben genelde haftasonu bisiklette deneyip sizinle paylaşırım .

• Beğen
Tepkiler: Ricochet
Antalya'da sadece tişört ile yeterli oluyor gece ve gündüz sürüşünde de iş görüyor.

Bugün bir adet ince rüzgarlık yelek ve ayakkabı kılıfı siparişi verdim kendi sitesi üzerinden. Fiyatları piyasaya göre uygun denebilir. Gelen ürünlerin verdiği izlenime göre yazlık forma siparişi de verebilirim.

Bugün bir adet ince rüzgarlık yelek ve ayakkabı kılıfı siparişi verdim kendi sitesi üzerinden. Fiyatları piyasaya göre uygun denebilir. Gelen ürünlerin verdiği izlenime göre yazlık forma siparişi de verebilirim.
İstanbul için söylüyorum dün mesajı yazdığım saatlerde verdiğim siparişi ücretsiz kargoyla bugün saat 10:40 gibi ulaştırdılar.
Rüzgarlık kalitesi decathlonun en yaygın modeliyle hemen hemen aynı diyebilirim, belki bir tık ağırdır ama nispeten düşük sıcaklıklarda da bir kombin oluşturmaya izin verebilir. Fiyat avantajıyla bence tercih edilir.

Ayakkabı kılıfı çok kalın değil, daha çok su ve rüzgar koruması için tercih edilir. Sitesinde 0 dereceye kadar kullanılabileceğini belirtmişler. Darevie diye bir marka.
Genel olarak bu iki ürün özelinde bekleneni verecek gibi.

IMG_6825.jpeg
IMG_6827.jpeg

bu sabah kışlık ceketi deneme şansım oldu. En alta base üzerine yine noback marka termal içlik kışlık forma ve Noback in montunu giydim. 2 derece ile sürüşe başladım. İlk 10 dakika üşümedim ama ısınmadım da. 10 dk sonra artık vücut sıcaklığım ile yol alabiliyordum. Neredeyse sıfır rüzgar alıyor diyebilirim. Hiç terlemedim ve de bunalmadım sıcaktan. 45 km lik bir sürüş gerçekleştirdim. Sürüş sonunda sıcaklık 8 derece civarı idi. Bi ara montun fermuarını üç dört santim açarak üşümeden sirkülasyona izin verdim ama yol bisikleti pozisyonunda enseden az bir rüzgar aldım ve hemen açıklığı iki santime düşürdüm uzunca da öyle yol aldım. Döndüğümde base im terli, içliğin içi terlemiş ve kışlık formamın içi az nemli idi. Hiç üşümedim çokta memnun kaldım. Tavsiye eder misin derseniz kesinlikle. 1.70 cm 76 kg hacmim var ve L beden çok uygun oldu. Keyifli sürüşler 👋

ayaklarım buz kalıbı idi tüm sürüş boyunca , şimdi sıra onu çözmekte!

Kışlık formalarını kullanan var mı ? İçi polarlı mı yoksa farklı bir kumaş mı var ? Giyen , tecrübe eden birisi paylaşım yaparsa güzel olur.

Kışlık formalarını kullanan var mı ? İçi polarlı mı yoksa farklı bir kumaş mı var ? Giyen , tecrübe eden birisi paylaşım yaparsa güzel olur.

Gökhan abiye sorsana instagramdan, ona bir kaç ürün göndermişlerdi.
Gökhan uzuntaş

• Beğen
Tepkiler: yusuf_49
kullaniyoruz hem tayt hem de uzun kollu modelini. her ikisi de bu tip yani + 7-8 derece havalar icin uygun

Geri