Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Red Bull Geç Kalma, Erken Gel

AliG.

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Diğer
Bisiklet tutkunlarını Adalar'ın ferah atmosferinde farklı bir yarış deneyimi bekliyor. Büyükada, Burgazada, Heybeliadave tekrar Büyükada etapları bulunan Red Bull Geç Kalma başlıyor!

19 Eylül 2015 te başlayacakmış arkadaşlar sadece mtb tarzı bisiklerin katılabileceği yarışma mininmum 26" jant boyu ve 16 yaşını doldurmuş herkes katılabiliyormuş. Linkte ayrıntılı bilgiler var katılmak isteyenlerin ilgisini çeker diye paylaşmak istedim.

(link)

Scudo
parkur sayısal verilere bakıldığında zorlayıcı görünüyor :)

Ana yol fazla görünmüyor genelde hep orman içindeki itfaiye yollarını parkurlara eklemişler mtb lerle toprak yollarda gidilsin diye sevdim parkurları :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
evet doğru haklısınız. Ama adalara da bisiklet götürmekte sıkıntı. Ben katılamam bu yarışa. Çok uzak bana.

Çok güzel bir organizasyon olmuş, İstanbul'da olsam da katılsam :)

• Beğen
Tepkiler: nihat yildir
@Suat Şahin
Vapurlarla çok rahat adalara bisiklet götürülebiliyor ek ücret ödemeden bize de yakın sayılmaz işlerimi yoluna koyarda bisikleti satmak zorunda kalmazsam katılmayı düşünüyorum :)

Yarışın birincisine verilicek hediyeyi görünce keşke dağ bisikletim olsaydıda yarışabilseydim dedim,katılan arkadaşlara başarılar dilerim umarım seneye bende katılırım..

• Beğen
@Emre Akkanat
ödülleri şimdi okudum gerçekten de güzel ödüllermiş :)

• Beğen
Katılmak isterdim cumartesi gününe denk gelmeseydi..

• Beğen
1. Erkek:
Merida Big Seven Team – Bisiklet
GG'den 3.000 TL hediye çeki

2. Erkek:
Merida Big Seven 100 – Bisiklet
GG'den 2.000 TL hediye çeki

3. Erkek:
Merida Tekstil Paketi
GG'den 1.000 TL hediye çeki

Çekişmeli olacağı şüphesiz. Bırakın yarışmayı, izlemesi bile ayrı bir zevk verir. Sonucu çok merak ediyorum.

Bol bol bedava redbull dağıtıp bağımlı yaratmaya çalışıyorlar. Redbull ismini gördüğünüz her yerden hemen uzaklaşın. Sağlığınız için...

ayın 20 sinde istanbul arnavutköyde mtb yarışı var hemde c1 ve redbulun yarışıda 19 unda bence milli takımdaki adamlar gelmesin diye tarihleri bilerek ayarlamış redbull ödül baya büyük çünkü :) eğerki gelirlerse zati ödül onların olur buna katılmak isterdim ama bi ton masraf :)

kurban bayramının haftasına koymaları çok kötü olmuş. birçok kişi ben dahil şehir dışı planlarımızı yaptık bile. inşallah seneye :)

• Beğen
@clubber içmeyin sizde. iyi bir içecek değil zaten
yarış buı şekilde iyi görünüyor. okudum ama detaylı incelemedim. katılım gayet uygun fiyatlı 2 kere transfer var,destek var vs.

asics,nike,new balance koskaca firmalar koşu yarışı için 40 TL istiyorlar. redbull dağ bisikletine epey katkıda bulunuyor,yabana atılmamalı bence bu yarış. Bende mtb bulursam bir yerden,dizlerimin durumuana göre katılacağım.

@Onur Ali İmren

Böyle bir uyarı yapan birisinin içeceğini mi düşündün. :) Allah akıl versin sana, tabiki içmiyorum. İçenleri uyarıyorum. Rahatsızlık nedir?

Zaten bu tip faaliyetlerle insanları kandırıyorlar.

@clubber
bu sene ıkı yada uc mtb yarışında zaten arabaları geldı bol bol dagıttılar ama merak etmeyın bılınclı sporcuların hıcbırı bir taneden fazla ıcmedı ve dagıtılanların hepsi alınarak stok yapıldı :) doğru zamanda içilen bir tane bol cafein ve seker yuklemesının fazla zararı olmaz sadece ne zaman almak gerektıgını bılmek gerekıyor.

@Ferhat Köse

Onların hedefi bilinçli sporcular değil zaten. Onların hedefi bilmeyenler.

Bir tanesi bile karaciğerde fırtınalar esmesine sebep oluyor. Yani bir tane dahi içmemek lazım.

Geri