Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Rock and roll trainer

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
44
İsim
Mustafa
Alışıldık trainler'ların ötesinde gibi çok farklı geldi bana.

Dağ bisikletleri trainer için uygun mudur? lastiği değiştirmek lazım tabiki sessizlik için. Bir de bu trainer bisikleti evde sabit tutmak için yararlı sanırım. normalde duvara dayıyoruz. trainer bunu ayatkta tutmaya da yarar. Sessiz kaliteli bir model önerirsiniz satın almayı düşünüyorum. Fiyat performans oranı en iyi ürün hangisi sizce? Son bir soru: trainer ile, dağ bisikletimizi (yol lastiği takarsak) kondisyon bisikletine çevirmiş olur muyuz? Kondisyon bisikleti gibi sertlik ayarları filan olur mu? yani tv karşısında bisiklet çevirebilir miyiz? Bazı yorumlarda okudum da, helikopter gibi ses çıkardığına dair. Eğer öyleyse ve daha başka sorunlarıda varsa almaktan vazgeçebilirim .

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI
Scudo
Tasarlayan mühendisler,düşünmüşlerdir muhakkak ama;herkesin uygulayacağı güç farklı olacağı için,diğer trainerlara göre jantlara ve kadroya fazla yük biner gibi geliyor bana,.Bence en gerçekçi antrenman aracı roller ;)

en çok kullanılan sistem bu..
düşük maliyetli..

dağ bisikleti için oldukça uygun.slick lastik ile çok keyifli kullanımı olduğunu söyledi kullanıcıları.

spor salonu bisikletleri gibi düşünme.düz yolda bisiklete binmek gibi düşün (videosunu verdiğim ürün için)..

Geri