Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

rock shox duke race

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bisiklet
Giant
bende de bu maşadan var 80 mm lik esneme mesafeli olan,bunun genel bakımı ne kadar tutar acaba keçeler yağlama vb....

Scudo
delta sanırım her tür maşa bakımına 30 tl alıyor bi konuda görmüştüm.

bu bakıma keçeler dahilmidir acaba

o konuda bi fikrim yok. şubelerden birini tel ile arayıp öğrenebilirsin ;)

Alperen abim saygılar öncelikle maşalara bakım şart kesinlikle öneriyorum.Benim maşaya da bakım yapmıştık Elman'la beraber (onu da analım burdan Rusya'ya selam olsun :) keçeler idare eder durumdaydı ki biliyosun ben 2.5 yıldır kullanıyorum benden önceside var ama keçeleri hala idare eder moddaydı ve kullandığımız yerleri biliyosun az çok girmediğimizi arazi çamur kar vs.. kalmadı seninkinin keçelerinin çok sorunlu olacağını sanmıyorum tabi maşanın yağında sorun yoksa.Keçelerini çok kafana takma derim ;)

cevaplar için teşekkürler ,zafer doğru benim keçelerde iyi durumda sanırım yağda eksiklik var kilit mekanizmasında boşluk var

Arkadaşım aynı keçe sorunu benim duke maşamdada vardı sanayi tipi o ring(keçe) satan bir yerden 75 kuruş ödeyerek aldım.
Sonuç: hava ve yağ kaçağı yok orjinali gibi oldu (bol miktarda arazi içi kullanıldı)
Şayet temin orjinalini temin etmede sıkıntı yaşarsanız böyle alternatiflerle çözüm bulabilirsiniz.

Geri