Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

RST omega sl ne hale geldi.

hpeker58

Üye
Tepki
40
Bunu yapmak için çok uğraşmak gerekli ama ne yapalım özel yetenek.
bacağin bi tarafı kırılmış diğer tarafıda çatlamış.

http://img360.imageshack.us/img360/6039/img1320uz1.jpg
http://img360.imageshack.us/img360/8650/img1317lh7.jpg

Scudo
hüseyin onla geçmiş olsun kardeşim sende bir şey yok ya önemli olan oo nasıl olsa ilerde daha iyisini alırsın...

Maşa kırmak ne yetenek nede çok uğraşı gerektiren bişi... Her maşanın alanı vardır (Xc Dh Fr vsvs) alan dışında kullanıldığı sürece yıpranırlar ve bu hale gelirler. Sen büyük ihtimal Fr yaptın ve maşa bu hale geldi.

nazar boncugunu kirlmadan once mi yoksa sonrami taktin??? cok gecmis olsun
kaldirmdan yada merdivenlerden ters mi atladin ?

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN
Alan dşı kullanımdan yıpranmış ve kırılmış olabilir ama bnm düşüncem xc maşasını ya dh yaptın street yaptın diye düşünüyorum geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Bertann
Zaten o hafif bir XC masası. Eger FR filan yaptıysan hiç dayanmaz.

arkadaslar yapmayın oo çok saglam bir masa 30mm 7075 hard anodized borulara sahip kullanım tarzıda enduro boşluk filan yapıyor ama saglam oldukca ben kullanıyorum (80kg) okadarda sıkıstırdım esneme mesafesi de 120 mm biraz hafif xc dısı gibi en azından rockshox duke kadar saglam kim yaptıysa masallahı varmıs helal olsun

Bizim arkadaştada aynı maşadan vardı. Hatta biiskletide aynıydı seninkiyle hatta maşayıda aynı şekilde iki yerden çatlattı. Görmese üzerine binse kırılacak derecedeydi. Çatlak vaziyette atlattı durumu. Ama kaynak yaptırdık şuan sağlam modifiyeli bi şekilde başka bisiklete takılı

30mm 7075 alü ayırca boru degil tacından sorun bunların demekki :) arayıp tasarımcısının kulaklarını cekeyim

arkadaşlar şu anda amartsörüm yok.yeni amartsör almam lazım acele.bu amartsörü 1 aydır zorluyordum ve sonunda kırıldı.yüksek yerlerden atlamaya,yüksek hızda merdiven inişlerine,v.s. dayanması lazım.
aklımda olan markalar
fox 32 talas rlc fiyatı yüksek
fox f32 100 rlc dayanırmı bilmiyorum fiyatı yüksek
Rock-Shox RECON 351 Coıl U-Turn 85-130 ağirliği fazla
buradaki tercih nedenleri hem xc yapabileceğim hemde isteklerimi karşılayabilecek amartsör önerileri.

Pardon omega sl yazıyormus. Ben omega air zannettim.

Omega sl i kullanan cok yakın bir arkadasım var. Atlamadıgı yer kalmadı. Masada sadece ufacık bir bosluk var. Helal olsun :)

@hpeker58

geçmiş olsun hüseyin abicim sana bişey olmadı ya

Geri