Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

schwalbe little albert

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
44
İsim
Mustafa
(link)

bu lastik hakkında bilginiz var mı? patlamaya yatkın gibi. ama arazi şartlarında iyi tutunuyor.
düz yolda kullanımda nasıl olur sizce?

Scudo
bence schwalbe jimmy biraz daha iyi gibi görünüyor:) yeni aldım bir tane.. ve gayet iyi arazide.. Sadece arazide 400 km kullandım.. patlamadı.. Gittiğim yerler bol taşlı ve dikenli.. Ama little albert ı denemedim tabi.. düz yol için ise yorucu jimmy.. Zaten bol dişli olması büyük dezavantaj..

Daha önce jimmy kullanıyodum... Kevlar modeli oldukça hafif ama diken vs. gibi etkenlere karşı biraz daha hassan ve kevral olanı biraz ince kalıyor...

Şuan Little Albert kullanıyorum yol tutuşundan oldukça memnunum arazide yolda ise Jimmy ye göre daha iyi diyebilirim... Ömür içinse Albertleri daha 2 ay önce aldığım için bişey diyemiycem...

ben çok memunum 1 aydır kkullanıyorum sadece bir kez patladı..fiyatıda fene değil gibi..

ilk sürüşümün ertesi günü indi.ağır şartlarda kullanmadım. lastikçiye patlak mı dedim? sanmam yeni lastik iniktir dedi ve şişirdi. 2 saat boyunca kullandımk sorunsuz. eve getirdim. ertesi gün akşam yine indi.
az önce yine şişirttim.5 dakikada indi bu defa :)
süre gittikçe azalıyor.
çok çabuk patladı.
bisiklet lastikçiside kapalı. mecburen süremeyecem bugün.

@fulham

Sen talihsizmişin biraz... Lastiğin suçu yok...

@H.Çağrı

şu an 1 yıl oldu herhalde.Little Albert i şu an bize tavsiye edermisin?ayrıca telli olanı mı kıllandın?

@fulham

dişleri iri olduğundan düz yolda hiç iyi değil :D arazide iyi gibi görünsede çabuk patlıyor :D bir gün 2 lastiğim birden patlamıştı deli oldum :boese157: bence 5para etmez sakın alma saygılar

İlk giriş bisikletimi aldıgımda(1.5 yıl önce)üzerinde jimmy vardı hussarımı 7 ay boyunca o lastikle kullandım lastikler hala saglamdı velastikleri değiştirip kevlar lastik aldım,jimmyleri şehir bisikletime taktım ve hala saglamlar tabi dişlerde erime var.

not-jimmyler telli

Geri