Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

scott scale 60

Scudo
@swunk

tabiki katılmayabilirsiniz peki bu fiyatlarda bir bisiklet gösterinde bakalım belki bizi<mde fikrimiz degişir.
ben olsam biraz daha bütce ayırıp scale 40 alırdım ama demekki bütce buna yetiyor.
bu modelde huşuma gitmeye iki parça var ön attırıcı ve aynakol biraz daha üst model takılabilirdi.

Corrateclerin bu fiyat seviyesinde daha iyi komponentli bisikletleri var; bir bakın; araştırın isterseniz.

correteclerin kadrolarında pek degişiklik yapılmıyor ama scootlarda sitediğin seyi rahatlıkla degişebilirsin.

bende scott scale 60 var bu fiyata tek kelime ile süper bir bisiklet kadrosuda mükemmel :)

bu bisikletin jantlar siyah olsa ve disk fren olsa mükemmel oluyorr.kaça malolur bunları yapmak?

bakın görüntüsü nasıl oluyor. bmw gibi bişey oluyor yaw :)

(link)

ön vites ve vites kolları deore olması kötü birazcık
deore lx olsaydı süper fiyat olacaktı.

çok güzel bir bisiklet fakat bildiğim kadarıyla resimdeki bisiklet 2006 scott scale 60.2007 de ki renk aşağıdaki gibi oldu.sizin resminizdeki renk 2007 scale 70 lere uygulanmaya başlandı.
http://www.scottusa.com/i/images/products/205203.jpg

coratec s02 nin şekli de donanımı da bundan güzel bence

http://www.corratec.com/NEU_09_04/images/2007/jpg1000/bk-10421.jpg

ya fulham cok konu acıyorsun
en ıyısı ayırdıgın butceyı bıze soyle ve ne tarz bısıklet ıstedıgını yazıp yenı bı konu acarak daha ıyı ve yararlı bılgıler elde edebılırsın ;)

pekii Scott Scale 70 "2007" mi yoksa Scott Scale 60 "2007" mı yani fiyat/performans olarak???

@cnaltnk

Tabiki Scale 60.

onun dışında bazı arkadaşlar lx olsa felan demişler ama Scale 50de o malzemeler mevcut... Yani eğer denilen LX parçalar 60 ta olsa 50 ye ne takacaklardı... Ara modellerde böyle sorunlar olabiliyor ama bisikleti alırken aldığınız yere söylerseniz büyük ihtimal biraz fark ödeyerek o parçaları değiştitrebilirsiniz...

eğer hala almadıysan scott 2006 almanı öneririm. 2006 ve 2007 lerin kadrolarını çok detaylı inceledim 2006 lar daha bir özenle yapılmış fırsatın olursa 2006 lara bir bak.

korry 2006 lara biraz daha dikkatli bakarsan alın borusunun tek parça olmadığını görürsün 2007 lerde o kısım tek parça yapılmış herhalde bu değişikliği esnemezliği arttırmak için yapmışlar selam

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
fulham senn dediğin herşeyi yaptım. bende de scale 60 var artık ön aktarıcısı lx ve vites kolları lx.frenlerimde avid juicy seven. ve fiyat çok arttı. yani o fiyata benm taktığım şeylerle bu bisikleti bulmanız zorr.(sizin söylediğiniz malzemelerin fiyatı yüksek, bence fiyat performans açısından kötü değil)bendee tercihimi scale 60 yaptım sonra da gereksinim duyduğum şeyleri değiştirdim.

teşekkürler bilgi için eski modellerin yakından çekilmiş fotoları varsa yayınlayabilirmisin net foto bulamadım veya gördüğün farkları söylersen sevinirim selamlar

Geri