Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Vitraaaaaaaaaa

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
356
Bir büyüğüme aldık.:DGerçekten harika.

Kadro:Sedona Vitra
Maşa:Suntour XCM
Furş Takımı:NECO 142
Vites Kolları:Shimano ST-Ef 50 7"li
Arka Vites:Shimano TX-50
Ön Vites:Shimano C-50
Aynakol:Shimano TX-70
Ruble:Shimano 7"li TY-40
Zincir:KMC Z-51
Arka hazne:X-1 mandallı
Ön hazne: X-1 mandallı
Jantlar:çift kat
Jant teli:260 siyah
Gidon:Amoeba HB-M310-1
Gidon boğazı:Amoeba SM-ST 01
Sele borusu: Tranz-x 27,2
Sele: 1445
Sele Kelepçesi: TW 31,8
Dış Lastik:CST 26
İç lastik:CST 26"
Pedal:SP-500
Elcik:power
Park Ayağı:Aliminyum ortadan
Renk:Kırmızı
Kadro Ölçüsü:16"
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
mikrokop lam'ından görebildiğim kadar güzel bisiklet :).kazasız belasız sürüşler herzaman

hayırlı olsun cok güzel gözüküyor bende bir vitra kullanıcısıym seleyle jantları siz mi değiştirdiniz benimki öyle değilde istiyosan bak fotograflarda var

hayırlı olsun,bunlardan bi tanede ben alıcam 2 haftaya kadar.kullandıkça görüşlerini bizimle paylaşırsan sevinirim,artıları eksileri vs. neyse güle güle kullan :)

@cbr

Hiçbir şeyde değişiklik yok.MTB 2haftalık.çok süper bir bisiklet.Aynı bir downhill gibi çok rahat yol tutuşu var.En büyük artısı suntour xcm maşalı olması.Amortisör en sert düzeyde 5-6 cm içine giriyor.:p en büyük eksiside selesi rahatsız.çok fazla selenin üstünde oturamıyorsunuz.:) :) rahatsızlık veriyor.:)
aslında ben sedona borla olarak sipariş verdim.tüm parçaları borla ile aynı.kadro vitra.ama sadece adı vitra:D :) :D :) tamamen borla ile aynı kadro(borla=vitra yani)sadece üstünde vitra etiketi var:D
bir de suntour xcm maşa lockout modu yok yani:cool: :cool: ama o da önemli değil çünkü bisiklete bir ayrıcalık katiyor.maşayı kilitlemeniz için hiçbir sebep yok:D
ben daha 4-5 sefer bindim ama gerçekten çok güzel bir bisiklet 500YTL'ye kadar bisiklet alma imkanı olan herkese tavsiye ederim.

Bol pedallı günler

Geri