Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

sid world cup max kaç mm esniyor

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bisiklet
Giant
Merhabalar sid World cup maşanın maximum eseneme mesafesi nedir acaba,Maşa 80 lik olmasına rahmen 80 mm esnemediğini çok duydum ,Yani maşanın tamamen havası boşaltıldığında bile 80 mm esnemiyor,bu ne kadar doğru,yani 80 mm lik sid wc gerçekten 80 mm çalışıyormu.

teşekkürler

Scudo
Ben 2 senedir Sid WC kullanıyorum en fazla 70mm civarı kadar çalıştı oda Adana parkurunda... Yani 80mm çalıştığını hiç görmedim ama o 70mm bile yetiyorda artıyor bile...

Maşanın tamamen havasını indirdiğinizde 80 mm. çalışıyor. Denedim, oradan biliyorum.
Ancak arazide 80 mm ben de görmedim.

80 mm doğrudur görüldüğünü zannetmiyorum, zaten dibe vuran maşaları kimse sevmez herhalde. Yarışlarda da oldukça sert kullandığımız için fazla çalışma mesafesi gerekmiyor.

Parası olana az esniyor
Olmayana çok esniyor desek daha doğru sanırım :) (Anlayana)

85kg altında çok esnemeyeceğini herkes söyler...

Ercan'ım arkadaş esnemek derken, kaç mm. maşanın yaylandığını sormuş ;).
Yoksa senin bahsettiğin anlamda esneme bir kaç mm. ;)

Valla forumda her türlü kilo koşullarında kullanan üyelerimiz var maşayı.. Hepimizde memnunduk ve memnunuzda...

Onun dışında dediğim gibi Adana gibi en dangıl dungul parkurda bile 70mm kadar çalışıp her türlü kontrolü sizde tutabilen bir amortisör yani 70mm ile bile vazifesini en iyi şekilde yapıyor...

alperen ne yaptın abi sen duke race derken sid wc ye mi sardın :D bu arada geçen çarşamba sizin oraya kadar geldik idris abi ile seni bulamadık kötü oldu benim maşayı denersin dedik ama kısmet diilmiş....

ya sorma zafer acayip üzüldüm ayağıma gelen fırsatı teptim inşallah bir dahaki sefere sid ise kendim için değildi,bu arada yorum yapan arkadaşlarıma teşekkürler

Geri