Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sümela Halkomas Yaylası 1.Gün Trans Doğu Karadeniz Bisiklet Turu

Özcan güler

Daimi Üye
Tepki
2.765
İsim
özcan güler
Bisiklet
Diğer

Sizlerle de paylaşmak istedim...
Sevgilerle...

Orbea Alma M50 Eagle Test Sürüşü - Sümela Halkomas Yaylası 1.Gün Trans Doğu Karadeniz Bisiklet Turu.

Bir gün önce başladığım hazırlığa sabah (link)'a kadar devam ettim. Dağlarda bisiklet süreceğim için çok heyecanlıydım. Sabah (link)'da kalkıp Trabzon'a, oradan da Altındere'ye ulaştık. Aracı @tubtopal kullandığı için biraz olsun dinlenebildim. Son hazırlıkları yaptıktan sonra sürüşümüze başladık. Sümela Manastırı sonrası dağlarla tamamen başbaşa kaldık. Tek seferde +1000m toplamalar başladı. 2300metrelere çıktığımızda doğanın tüm güzelliğini izlemeye başladık. Uzun ve bozuk inişler bilekleri tabii ki zorlanmaya başladı. İnişte ayrı bir dert çıkışta.... Bakkalın yanında durduğumuz halde hiçbir şey almadan yolumuza devam ettik. ( Bunun bedelini ödeyecektik ) Depolar son yokuşta tamamen bitince gözümün karardığı ve çok zorlandığımı dibine kadar yaşadım. Rotadan çıkarak ana yoldan devam ettik. Burada pazarlıklar döndü. Not: 300m daha çok tırmandık🤌 Neyse bunun üzerine @muratkidiri abinin peşinden giderek sürüş sonrası fazla yokuş indim. Yanlış köye geldiğimizi farkedince içimde bir şeyler yaşadım 😀 Ama dışarı vurmak istemedim... @mstfisbzmz abi bize arkadan bağırsada pek oralı olmadık🙄 İndiğimiz yokuşu tekrar çıktık. Yaylaya inerken bisikletlerimizi yol kenarına bırakarak Yakup abiyi araçla aramaya çıktık. ( Araç karşıdan geliyordu. ) Çünkü çise her yeri kaplamıştı. Telefonda çekmiyordu. Neyse ki ara yolu kullanan @yakup__kadioglu abi bizden önce yaylaya geldi. Karadeniz bize kendini birinci gün sert bir şekilde hatırlattı 🔥
Rota bilgileri; ✩✩✩ (link)
✩✩✩ Instagram: (link)
Yokuşlar sizinle olsun...

Ride More Bro!

(link) (link) (link)

Scudo
Merhaba,

Biz de, iki hafta önce (Giresun'dan başladığımız turda), Torul'dan başlayıp İkisu, Krom Vadisi, Camiboğazı Yaylası'ndan Altındere ve Maçka'ya inmiştik. Yaylada, kuzeyden gelen rüzgar, bozuk yollar ve sis çok etkilese de muhteşem manzaralar bizi ayakta tutuyordu.

Kazasız ve keyifli turlar.

five

Adam sürüyor valla ya. Bravo abi :) imrenerek izliyoruz

İnanılmaz bir tur. İzlerken kaslarım gerildi. Harikasınız.

Geri