Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

tek diş aynakol ve gergi

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
1.928
arkadaşlar tekdiş aynakol ve gergi arıyorum İstanbulda nereden bulabilirim bilgisi olan var mı ?

Scudo
tek yaprak ayna kol fazla yok sadece kendin yaparsin asera veya deore al yapraklari sok pul at olur gergide piyasada gergi yok asli bisiklet getirticek ama nezaman 2 ay oldu pyasada yok

1 gerginin fiyatı ne kadar acaba bilginiz warmı bnimde ihtiyacım warda...

(soğolun..)

amoeba 40 ytl falan farkli bir marka daha gelicek die biliom o daha ucuz truvativ war onlarda ucuk fiyatta ama 2 aydir beklioruz valla ben kendim yapiom artik istiyen olursa siparis verebilir

Gürsel Bey ile muhabbeti açılmıştı, tekli almak neredeyse aynı paraya geliyor filan demişti. Sinan ikinci el bak ya da arkadaşın dediği gibi yap.

@QUX

amoeba sanırım 40$ olması lazım...dediğin gibi piyasada gergi yok:) senin yaptığın ne kadar mal oluyor?

Arkadaşlar benim arkadaşımın elinde amoeba gergi var 2. el isteyenler özel mesaj yoluyla ulaşabilirse sadece bir kişiye oda konuyu açan kişi yani sinan olur:D ayarlıyabilirim.

KING in dediği makara bende sinto ama teklı usttekı yok alttakı var ameoba gergi eğer istersen ozelden ulaşabilirsin msn adresim tunc_1987@hotmail.com

sinto sana hemen söliyim truavitin aynakolu var tek yaprak bide gergisi var aynakolun fiyatı:78 euro gergiside 28 euro

@koraymalkoc

yanılmıyorsam sinto aradığı parçayı bulmuştu:)

@dodo

evet gergiyi bulmuştum ama kırdım :) yeni gergim yolda geliyor :)

Geri