Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Toplamamı yoksa sıfır mı

Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben uzun süredir bisiklet almak için araştırma yapıyorum şimdi birisinde giant xtc 2009 kadro var onu alıp toplasam mı yoksa sıfır sedona 711 veya 721 mi alsam birde toplamada kullanıcagım kompenatlar alivio veya deore olur büyük ihtimal

Scudo
Bende Bisikletimi topladım.Bence topla derim Çünkü sevdiğin ve hoşuna giden parçaları takabiliceksin.Yanlız parça uyumuna dikkat etmen gerekli.Ben başta birazcık Makanik sorunlar yaşadım sonradan edindiğim tecrübeyle düzeltim.

Toplama'da sıfır ürün kullanırsanız hazır alınan bisiklete göre daha fazla masraf yaparsınız.Zevk için yapacağım diyorsanız bir şey diyemem.Oldu da toplama yapma kararı aldınız mutlaka bisikletin a'dan z'ye her şeyini bilen birisiyle yapınız.Bence adam akıllı toplanan bir bisiklet fabrikasyonlara göre daha iyidir.

Toplama daha pahalıya patlar ama gönlünce olur. Eğer imkanın varsa süper parçalardan kendi dünyanı yarat derim. Başarılar.

Bence toplayın daha keyifli olur.Birde bazı parçaları piyasa altında alabilirseniz ucuza da toplamış olursunuz.

Geri